La Vie Boheme @ Šnekutis

La Vie Boheme @ Šnekutis

„Tegyvuoja bohemiškas gyvenimas!”, – sako vieno populiariausių visų laikų miuziklo „Rent” personažai. Miuziklo „Rent” premjera ne už kalnų, tad šio muzikinio spektaklio atlikėjai bohemiškojo Vilniaus gyventojams bei svečiams vasarą dovanoja virtinę įsimintinų pasirodymų ir pašnekesių!

Vakarėlių šėlsmą ištikimos publikos prašymu (pageidavimais koncertų ciklo organizatoriai atakuoti kelias savaites) tęsia jau kartą savo muzika džiuginusios Liucija Nanartavičiūtė ir Gintarė Šmigelskytė. Be talento, moteriško žavesio ir charizmos merginas betarpiškai sieja profesija. Jos – sparčiai kajeros laiptais kylančios muzikinio teatro aktorės. Taigi, triguba grėsmė – šokis, vaidyba ir dainavimas – joms kasdienybė!

Pati Liucija save apibūdina kaip keturių akordų multiinstrumentalistę. Išradingumo kupina atlikėja bet kokį kūrinį prikelia naujam ir skaniam gyvenimui. Liucija visada norėjo būti išgirsta. Ją girdėjo gimtasis miestelis, Vilniaus kolegijos auditorijos ir koridorių sienos, konkursai bei ne viena scena, tad jos balsas pasiekia vis daugiau kokybiškos muzikos mylėtojų. Nuo kolegės nė kiek neatsilieka Gintarė, kuri, nors atlikėja jauna, jau spėjo įgyti sceninės oatirties. Gintarė savo jėgas išbandė vaidindama šiuolaikiniame eksperimentiniame miuzikle „EX‘IT”, jos balsas skambėjo tiek Vilniaus kolegijos, tiek įvairų susibūrimų vietų, koncertų salių scenose. Nors savo muzikinį kelią mergina pradėjo atlikdama operinio žanro kūrinius, savęs paieškos tęsiasi. Šiuo metu Gintarė myli džiazą ir gilinasi į jo subtilybes.

Šįkart muzikantės žada kokybiškos muzikos, energijos bei nesuvaidintų emocijų sintezę, kuri neabejotinai nuneš į bohemišką rojų. Atėjusius palies tiek autoriniai kūriniai, tiek, kaip sako pačios atlikėjos – skanūs coveriai. Dvejones šalin ir pirmyn į netikėtumų kupiną pasirodymą!

Renginys NEMOKAMAS!    

DAUGIAU