La Vie Boheme @Tesla PUB

La Vie Boheme @Tesla PUB

Aidint liūdesio atodūsiams, esą vasara jau beveik prabėgo, miuziklo „Rent” atlikėjai, pasitelkę džiaugsmo ir gražiausios muzikos fanfaras, vaiko nostalgijos debesis ir toliau kviečia atsikvėpti bei pramogauti! Nesvarbu, kurią datą žymi kalendorius, nes spalvingai kasdienybei tinka bet kuris metų laikas, o „Rent” atlikėjų komanda ir toliau tęsia bohemiškų vakarų šėlsmą! Bene svarbiausias bohemos elementas – pats žmogus: meniškas iki sielos gelmių, kūrybiškas, išskirtinis! Ne veltui šeštadienio vakarą į susitikimą kviečia unikali atlikėja Kristina Radžiukynaitė!

Kristina Radžiukynaitė – talentinga jaunosios kartos aktorė, dainininkė. Jos stiprus balsas, spinduliuojama charizma ir elegancija scenoje nepalieka abejingų širdžių. Dainininkė dėl savo vokalinių gebėjimų ir talento ne kartą gretinta su pasaulinio garso atlikėjomis, kaip, pavyzdžiui, Tina Turner ar Whitney Houston. Verta pastebėti, kad, nepaisant gebėjimo atlikti scenos divų dainas, Kristina yra išleidusi ir ne vieną autorinį kūrinį. Muzikantė sužibėjo ir tapo ne vieno muzikinio konkurso Lietuvoje, Slovakijoje, JAV, Latvijoje, Lenkijoje, Ispanijoje laimėtoja, įkūnijo vieną pagrindinių vaidmenų Klaipėdos muzikinio teatro miuzikle „Kaip prasisukti versle be didelio vargo”, o šiais metais baigė muzikinio teatro studijas.

Koncerte skambės šis tas naujo, šis tas seno, prikelto naujam gyvenimui. Svarbiausia, kad kiekvienas žodis, nata bei emocija, kurią dovanoja Kristina – tikra iki sielos gelmių. Pasirodymas bus pažymėtas profesionalumu, originaliais muzikiniais sprendimais, naujos muzikos gūsiais bei bohemiškiausių Vilniaus vietų stogus šokti verčiančia energija! Koncerte visa tai, kas vaisku, skambu ir tikra!

Renginys NEMOKAMAS!

Daugiau informacijos : https://www.facebook.com/events/185881611829958/    

DAUGIAU