“Ladies Sing, Gentelmen Swing”

“Ladies Sing, Gentelmen Swing”

Stilius: swing/ jazz
Bilieto kaina: 5lt

Gyvai: LMTA bigbendas, The Magic Time Orcgestra ir lindyhopo šokėjai

LMTA bigbendo ištakos siekia 9 dešimtmetį, kai šalies džiazo grandas Vladimiras
Čekasinas tuometinėje Lietuvos valstybinės konservatorijos džiazo studijoje subūrė
orkestrą iš norinčių groti džiazą. 10 dešimtmečio pradžioje LMTA studentų bigbendo tradiciją atgaivino Eugenijus Vedeckas. Jo vadovaujamas bigbendas ėmė rodytis tarptautiniuose festivaliuose, tobulintis užsienio džiazo ir bigbendo muzikos autoritetų meistriškumo kursuose, rengti su jais koncertų programas.
2007-aisiais LMTA bigbendo vadovu tapo L. Mockūnas, pradėjęs naują kolektyvo kūrybos etapą. Su juo LMTA bigbendas pasirodė Birštono bei Vilniaus džiazo festivaliuose. Nuo pernai metų Liudui padeda Dmitrij Golovanov. LMTA bigbende grojo daugelis Lietuvos džiazo atlikėjų, tokių kaip Valerijus Ramoška, Jan Maksimovič, Vytis Nivinskas, Darius Rudis bei kiti.

“The Magic Time Orchestra” – Vilniaus jaunimo bigbendas, muzikuojantis nuo 2003-ųjų metų, vadovaujamas jo įkūrėjo Eugenijaus Vedecko. Bigbendas aktyviai reiškiasi Lietuvos ir užsienio muzikiniame gyvenime. Jo koncertinė karjera prasidėjo vaikų darželiuose ir bendro lavinimo mokyklose, o peraugo į koncertus Lietuvos valstybinėje filharmonijoje, Lietuvos televizijoje, tarptautiniuose džiazo festivaliuose „Kaunas Jazz”, „Vilnius Band”, „Sostinės dienos”, „Šiaulių dienos”, „Jaunystė”, „Flora Jazz”, o taip pat dalyvavo festivaliuose Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Vokietijoje ir Kaliningrade.
Gruodžio 8 dienai LMTA bigbendo programą ruoš svečiai iš Vokietijos – trimitininkas Stephan Zimmermann bei vokalistas/trimitininkas Jeff Cascaro. Kartu su bigbendu pasirodys daininkės Marija Monika Žalnerauskaitė, Laura Budreckytė, Silvija Pankūnaitė, Veronika Čičinskaitė-Golovanova.
“The Magic Time Orchestra” programą papuoš bigbendo dainininkės: Kristina Jurevičiūtė, Augustė Žičkutė ir Kristina Grigaitė.

Bilietai parduodami tik renginio dieną nuo 19:00
Staliukų rezervavimas telefonais: 8 (5-2)124498, 8 611 56496, 8 698 36121
arba el. paštu club@tamsta.com
Staliukų rezervavimas nemokamas

DAUGIAU