“Laikas ir menas” Birštone

“Laikas ir menas” Birštone

Rugsėjo 24 d. Pasaulinė turizmo diena Birštone „Laikas ir menas”:

13.00-17.00 Birštono meno mokykloje kūrybinės dirbtuvės „Laikas ir menas”. Menininkai Arvydas Kašauskas, Jurga Braziūnienė, Lena Chvičija, Marius Danys, Aistė Černiūtė ir menotyrininkas Vidas Poškus su jaunaisiais Birštono menininkais improvizuos laiko ir meno tematika.
19.00 J. Basanavičiaus aikštėje „Susipažinkime – patriarchai Jonas Basanavičius ir Antanas Aleksandravičius”. Seniausiai Birštono kurorto skulptūrai-paminklui J. Basanavičiui – sukanka 70 metų. Teatralizuota pažintis su tautos patriarchu dr. J. Basanavičiumi, kuris pasakos apie save ir savo draugą dailės patriarchą A. Aleksandravičių.
19.10 miesto gatvėmis „Kelionė laiku – nuo seniausios skulptūros iki naujausios”. Teatralizuotas specializuoto maršruto ir leidinio „Skulptūros Birštone” pristatymas.
20.15 vasaros estradoje video instaliacijos „Laikas ir menas” bei kūrybinių dirbtuvių darbų pristatymas. Pristatomi vaikų darbai laiko ir meno tematika; video instaliacijoje – pasakojimas apie saulės laikrodžius Lietuvoje.
20.30 vasaros estradoje Skulptorių gildijos narių pasiūlytų idėjų konkursui „Saulės laikrodis Birštonui” darbų pristatymas.
21.00 vasaros estradoje post-folkloro grupės „Donis” koncertas. Programoje albumo „Bite lingo” dainos.
21.45 vasaros estradoje „Kvietimas Saulei”. Dangaus ir vandens žibintų paleidimas į dangų ir Nemuną.

Informacija tel. +370 319 65 740 arba el. paštu info@visitbirstonas.lt.

DAUGIAU