free Laiko planavimas: kaip didinti produktyvumą?

Laiko planavimas: kaip didinti produktyvumą?

Informacija ir registracija ➡️ https://bit.ly/vebinaras_06_16 ⬅️

 

Kasdien aplinkui girdime: „neturiu laiko”, „nieko nespėju” ar „daug darbo”. Tačiau kiekvieno iš mūsų paroje yra lygiai tiek pat – 24 valandos. Tu gali jas išnaudoti maksimaliai efektyviai tam, kad ne tik greitai bei kokybiškai nudirbtum visus darbus, bet dar ir liktų laiko sau.
Tai įgūdžiai reikalingi kiekvienam žmogui. Kai turėsi žinių, kaip teisingai planuoti, neabejotinai sugebėsi tą padaryti, tapsi kelis kartus produktyvesniu ir pasieksi savo tikslus.

 

ŠIAME VEBINARE TU:

– Išmoksi bazinių laiko planavimo principų, padedančių sutaupyti laiko;

– Gausi aiškią ir efektyvią sistemą, kuria naudojantis visos dienos darbus nudirbsi per kelias valandas;

– Išgirsi patarimų, kaip efektyviai padidinti produktyvumą;

– Sužinosi, kaip teisingai dėlioti prioritetus, kad visi darbai būtų atlikti ir dar liktų laisvo laiko sau.

 

KAM SKIRTAS / NESKIRTAS ŠIS VEBINARAS (SEMINARAS INTERNETU)?

+ Vebinaras skirtas norintiems ugdyti laiko planavimo įgūdžius, padėsiančius sutaupyti laiko ir jo daugiau skirti sau, išmokti didinti produktyvumą.

– Vebinaras neskirtas tiems, kurie išmano ir geba praktiškai taikyti laiko planavimo technikas, moka išlaikyti aukštą produktyvumo lygį visą dieną, susidėlioti prioritetus darbų atlikimui.

 

INFORMACIJA APIE VEBINARĄ:

Data: 2020 birželio 16d. (antradienį)

Laikas: 20:00 val.

Trukmė: ~60 min.

Kaina: NEMOKAMAI

Užsiregistruoti galite iki vebinaro dienos 19:30 val.

 

Informacija ir registracija ➡️ https://bit.ly/vebinaras_06_16 ⬅️

 

SVARBU: šią seminaro tiesioginę transliaciją internetu galima stebėti NEMOKAMAI, tik BŪTINA UŽSIREGISTRUOTI, kad gautumėte nuorodą.

 

KAIP GALĖSIU STEBĖTI VEBINARĄ?

Vebinaro nuorodą užsiregistravę dalyviai gaus likus 15 minučių iki jo pradžios el. paštu bei SMS žinute.

 

VEBINARĄ VEDA LEKTORIUS ŽILVINAS BUTKEVIČIUS

Verslininkas, investuotojas, lektorius UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, taip pat Champion’s House sporto klubo bendraturtis ir vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Save jis apibūdina, kaip nepataisomą optimistą, tėvą, mylintį vyrą ir užkietėjusį adrenalino fanatiką. Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Šia patirtimi dalinasi ne tik seminaruose, bet yra išleidęs ir knygą „Finansinės Sėkmės Formulė”. Seminaro dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir motyvuoja bei įkvepia siekti savo tikslų.

DAUGIAU