Laiko valdymas ir efektyvaus darbo organizavimo būdai

Laiko valdymas ir efektyvaus darbo organizavimo būdai

Seminaro lektorėAistė Mažeikienė. Organizacijų konsultantė, turinti 15 metų viešojo kalbėjimo patirtį (kaip lektorė, dėstytoja ir „galvų medžiotoja”), taip pat parašiusi vadovėlį „Verslo derybos” (VGTU, 2011 m.) ir eilę populiarių straipsnių Lietuvos bei užsienio verslo, mokslo ir populiariuose leidiniuose. Organizacinės psichologijos magistrė (VU, 1999 m.). 9 metus konsultavo personalo paieškos, atrankos klausimais, 15 metų kuria, organizuoja ir veda įvairių organizacijų (verslo, viešųjų ir valstybinių) darbuotojų mokymus.

Seminaro temos:

ü  Asmeninė laiko valdymo filosofija. Proaktyvumas laiko planavime. Įsiklausymas į savo „vidinį laikrodį”. Dėmesio koncentravimo lygiai. Optimalus pertraukų efektas.

ü  Darbo laiko praradimų priežasčių analizė. Laiko „rijikai”. Kaip su jais tvarkytis.

ü  Laiko planavimas ir kontrolė. Racionalus naudojimasis telefonu. Pokalbio valdymas. Kaip užbaigti neproduktyvų pokalbį? Kaip elgtis, kai nerandame sprendimo, o laikas bėga, diena baigiasi? Kaip elgtis ir dėti visas pastangas, kad darbą atliktume laiku? Laiko valdymas – streso valdymas?

ü  Laiko paskirstymo strategijos. Laiko valdymo matrica. Prioritetų nustatymas: Skubūs ir svarbūs darbai. Skubūs ir nesvarbūs darbai. Neskubūs ir svarbūs darbai. Nesvarbūs ir neskubūs darbai. Laiko valdymo ir darbų atlikimo matrica (A4 sistema: Atmesk, Atidėk, Atiduok, Atlik). Prioritetų nustatymas. ABC ir ABCD metodai. Pareto principas. 30 minučių kas rytinis pasiruošimas: keturių prioritetų metodas. Pomodoro metodas. Kanbat metodas. Trello. Eizenhauerio principas. Savaitinis planavimas. Mėnesinis planavimas. GTD (Getting Things Done) metodas.

ü  Tikslų nustatymas. Tikslo savybės, aiškumas, konkretumas, realistiškumas, galėjimas „išmatuoti”. Darbo savaitės plano parengimas. Darbo savaitės plano koregavimas.

ü  Kaip dėti visas savo pastangas, kad  darbas būtų atliktas laiku? Grupinio darbo laiko valdymo ypatumai. Delegavimo plano parengimas. Efektyvaus delegavimo principai. Delegavimo galimybių ieškojimas. Konkretūs laiko taupymo metodai. 30 būdų gauti daugiau laiko. Geri darbo su dokumentais įpročiai.

ü  Naujausi susirinkimų metodai, esant ypatingai įtemptam darbui. 15 minučių trukmės susirinkimų praktika stovint. Veiksmai ruošiantis susirinkimui: situacijos tyrimas. Į kokius klausimus būtina atsakyti, norint tinkamai pasirengti posėdžiui?

  

Trukmė: 8 ak. val.

Seminaro data: balandžio 19 d., pradžia 10.00 val.; pabaiga – 17.00 val.

Kaina: kaina asmeniui – 100 Eur (su PVM)

Vieta: viešbučio “Green Vilnius hotel” konferencijų salė, Pilaitės pr. 20, Vilnius

Informacija apie mokymus: Agnė Gaspariūnė, mob.tel. +37061048863, [email protected]

www.supremus.lt

REGISTRACIJA VYKDOMA IKI BALANDŽIO 8 D.

DAUGIAU