“Laimingas veikloje: 12 realizacijos žingsnių” Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras Kaune

“Laimingas veikloje: 12 realizacijos žingsnių” Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminaras Kaune

PRASIDEDA NAUJAS požiūrio plėtimo seminarų ciklas
PIRMA TEMA – “Laimingas veikloje: 12 realizacijos žingsnių”

👉ĮSIGYK bilietą į seminarą: https://bit.ly/2tnkmsj

DĖMESIO – Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarą galite stebėti ir ONLINE visame Pasaulyje vasario 26 d. 19:00 val. Lietuvos laiku!

👉ĮSIGYK ONLINE transliaciją: https://bit.ly/2SKtg2d

SEMINARO APRAŠYMAS
Kas sukuria ilgalaikį pasitenkinimą veikloje? Rezultatai ar pats veiklos procesas? Sėkmė ar vidinė būsena, kurią patiriu dirbdamas? Visi šie dalykai svarbūs, tačiau jie nestabilūs, kintantys ir dažnai priklausantys ne tik nuo tavęs, bet ir nuo kitų žmonių ar aplinkybių. Ieškant ilgalaikio realizacijos jausmo veiksme, ilgainiui tampa akivaizdu, kad nėra ypatingo darbo, tačiau yra ypatingi būdai daryti paprastus veiksmus. Svarbu ne ką ir kaip darai, svarbu kokioje sąmonės būklėje tu veiki. Kas yra sąmonės būklė ir nuo ko ji keičiasi? Ar ji priklauso nuo aplinkybių ar nuo rezultatų ir kitų žmonių įvertinimo?

Kiekvienas iš mūsų tikriausiai esame patyrę gilaus įsitraukimo į veiklą būseną, kuomet visas pasaulis išnyksta ir lieka tik veikla. Tai gali įvykti paprasčiausiai gaminant vakarienę, o gali ir vykdant labai įdomų ir svarbų darbo projektą. Nuo ko priklauso mūsų įsitraukimo į veiklą lygis? Ar jis gali gilėti ir platėti? Kokie įmanomi realizacijos veikloje lygiai? Kaip jie atsiranda ir kaip jie palaikomi? Ar tam, kad būti laimingu veikloje, aš turiu turėti ypatingus talentus? Ar aš galiu būti realizuotas veikloje ir nebūtinai sėkmingas? Kaip patirti pilnatvės būsena bet kokioje veikloje?

Šiuos ir kitus įdomius klausimus mes nagrinėsime Rimvydo Židžiūno autoriniame požiūrio plėtimo seminare.

PAGRINDINĖS TEMOS:
1. Pasinėrimo į veiklą ir realizacijos joje lygiai.
2. Kas ir kaip mus išmokino dirbti?
3. Bet kokios veiklos algoritmas ir vystymo etapai.
4. Kas mums trukdo atrasti mus atskleidžiančią veiklą?
5. Mąstymo klaidos, kurios varžo mano sugebėjimą patirti kūrybines būsenas.
6. Kaip kuriama ilgalaikė ir tvari motyvacija veikti ir nuolat augti bet kokioje veikloje.
7. 12 žingsnių realizacijos veiksme technologija.

SEMINARĄ VES:
Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

DATA: vasario 27 d., trečiadienį, 19 val.
VIETA: viešbutyje „Europa Royale Kaunas Hotel“, Miško g. 11, Kaunas
SEMINARO TRUKMĖ: 2,5 val.
BILIETO KAINA: 15 eur

UŽSITIKRINKITE VIETĄ ir įsigykite bilietus akimirksniu patogiai atsiskaitydami internetu per „Paysera“ mokėjimų sistemą.

👉ĮSIGYK BILIETĄ DABAR: https://bit.ly/2SV8LyM

Bilietai į seminarą VILNIUJE renginio vietoje grynais. REGISTRUOKITĖS ir įsigykite bilietą 30 minučių prieš seminarą renginio vietoje grynais. Vietų skaičius ribotas. IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA!

👉 REGISTRACIJA Į SEMINARĄ:https://soulaction.lt/artimiausi-ivykiai/kaune-rimvydo-zidziuno-poziurio-pletimo-seminaras-laimingas-veikloje-12-realizacijos-zingsniu/

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS JUMS, jei esate baigęs(-usi) EQ, apsilankykite seminare mokėdamas(-a) 5 EUR mažiau. Kaina tik 10 EUR! Išskirtiniu pasiūlymu galite pasinaudoti, pirkdami bilietą prieš seminarą renginio vietoje grynaisiais.

DAUGIAU INFORMACIJOS šia tema:
1) Rimvydo Židžiūno knyga „Gyvenimo kūrėjas“:https://rimvydaszidziunas.lt/knygos/
2) Rimvydo Židžiūno YOUTUBE kanalas: http://bit.ly/2Gbl1WW

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!

„SoulACTION“ komanda
www.soulaction.lt

DAUGIAU