Laisvė būti savimi. Kristina Laučienė

Laisvė būti savimi. Kristina Laučienė

Kai darome pasirinkimą su asmenine atsakomybe – mes įgyvendiname giliausią žmogaus gebėjimą – LAISVĄ VALIĄ. Tad, ar galite sau ištarti, jog laisva valia renkuosi GYVENTI ir BŪTI SAVIMI? Laisva valia aš renkuosi mylėti / judėti / juoktis / šokti / džiaugtis / dainuoti / dirbti / keliauti /dėkoti / bendrauti ir t.t.

Mes iš tikrųjų gyvename remdamiesi pasirinkimais, o ne atsitiktinumais. Mes galime rinktis kaip ugdyti savo charakterį, vertybes, elgesį su kitais žmonėmis, reakciją į negandas, kiek mokysimės, ko sieksime, savo tikėjimo sistemą, gyvenimo tikslą ir savo vidinę nuostatą.

Kviečiu Tave patirti save tikrą, tokią, kokia esi kai niekas Tavęs nemato – kartais susivėlusią, kartais džiaugsmingą, kartais liūdną, pasimetusią ar piktą, kartais mylinčią ir dėkingą. Lydėsiu tave Tavo atradimuose, kur lygiai taip pat kaip ir Tu, būsiu lydimoji.

 

Seminaro darbo sritis bus šie klausimai:

Gėdos jausmas – dažnas svečias?

Geros mergaitės sindromas – kai noras įtikti kitiems svarbesnis už savo pačios poreikius

Įprotis jaustis kalta ir kaip tai pakeisti į laisvę būti savimi

Mano jausmai – atsitiktinumas ar sąmoningas pasirinkimas?

Kasdieniai ritualai, kurie padeda man kasdien jaustis gerai

Mano svajonės ir tikslai – ar skiriu joms laiko ir dėmesio?

Mano džiaugsmai – ar išnaudoju galimybes džiaugtis ir būti dėkingai?

 

Tai bus praktinis seminaras, kur susitiks dėmesys savo kūnui, protui ir sielai – lavinsime savivoką apie kūno kalbą, mąstymo bei veikimo įpročius. Net ir nedideli dienos pokyčiai dali padaryti didelį skirtumą, kai tikslingai nukreipiame savo dėmesį.

 

Seminaro lektorė – Kristina Laučienė – saviugdos trenerė – sertifikuota koučerė, juoko jogos trenerė bei neuroedukatorė, Embodied cognition praktikė, įvairių dvasinio tobulėjimo stovyklų organizatorė bei lektorė.

 

Sekite renginį: http://bit.ly/2AbFeXj

DAUGIAU