„Laisvoji ufologija“ Laisvajame universitete

„Laisvoji ufologija“ Laisvajame universitete

 

Laisvajame universitete (LUNI) vėl svečiuosis Lukas Devita – muzikuojantis piešėjas, ufologas, orientalistikos skaityklos darbuotojas, rašantis straipsnius kultūros istorijos, literatūros, muzikos, ufologijos temomis. Pernai Laisvajame universitete lektorius skaitė paskaitą apie žmonijos amžių bei alternatyvias mokslo teorijas, neseniai jis išdėstė paskaitų ciklą apie psichodelinę erą, kurios metu klausėmės muzikos, kalbėjome apie 7 dešimtmečio kultūrą ir gyvenimo būdą. Šįkart L. Devita rengs dviejų paskaitų ciklą, kurio metu sieksime apžvelgti bei patyrinėti NSO problemą socialinio-politinio gyvenimo kontekste, o taip pat susieti ją su ezoteriniais mokymais bei alternatyviu mokslu.

 

Ketvirtadienio, lapkričio 26 d., LUNI užsiėmimo tema – „Kosminė egzistencija kaip ateities pasaulėžiūra arba Laisvoji UFOlogija“. Kalbėsimės apie NSO sampratas ir jų tyrimų kryptis, svarstysime, kaip NSO gali būti susiję su sąmokslo teorijomis bei pasaulio valdymo sistema, kalbėsime, kodėl vengiama viešinti NSO apraiškas, koks NSO ir populiariosios kultūros santykis.

 

Paskaitos metu taip pat dar kalbėsime anomalinius istorijos faktus, alternatyvius požiūrius į žmonijos kilmę, svarstysime apie nežemiškų bei antgamtinių būtybių vaidmenį ir reikšmę pasaulio šalių mitologijose. Taipogi aptarsime senųjų išnykusių civilizacijų (Atlantidos, Lemūrijos) hipotezes ir pakalbėsime apie tai, kas yra anomalu Mėnulyje ir Marse.

 

Laisvasis universitetas (LUNI) – į visuomenės pokyčius orientuotas neformalus mokymosi tinklas be hierarchijos santykių, nepriklausantis nei valstybiniam, nei privačiam sektoriui. Diskusijose, jau rengiamose ne viename Lietuvos mieste, gyvai aptariami kontroversiški ir nevienareikšmiai visuomenės gyvenimo klausimai. LUNI siekia, jog žmonės nebūtų prisirišę prie dirbtinai kuriamų mitų apie įvairius kasdienius reiškinius ir priklausomi nuo fabrikuojamos „visuomenės nuomonės“. Kviečiame prisijungti visus, kurie nori dalintis savo žiniomis, kelti probleminius klausimus ar tiesiog ateiti paklausyti kitų.

 

 Daugiau informacijos galite rasti svetainėje www.luni.lt. Kviečiame pirmadieniais nuo 18 val. klausytis ir radijo laidos „LUNI valanda“ per Start FM internetiniu adresu www.startfm.lt.

 

Vilniaus LUNI iniciatyvinė grupė

2009 11 22

 

 

DAUGIAU