Ledinukas

Ledinukas

Spektaklis „Ledinukas“ – pagal Kosto Kubilinsko pasaką sukurta linksma ir šmaikšti istorija visai šeimai apie išdykėlį Ledinuką, kuris krečia visiems išdaigas, norėdamas įrodyti koks jis šaunus ir nenugalimas.

Tačiau ko iš tiesų reikia, kad būtum pats geriausias? Tai mėgina išsiaiškinti ne tik spektaklio veikėjai, bet ir visi žiūrovai, kurie tampa ir aktyvūs veiksmo dalyviai.

Spektaklyje veikia dvi aktorės – Evelina Brėdikytė ir Sigita Pikturnaitė, kurios veiksmo metu įsikūnija net į kelis personažus ir pasitelkdamos ne tik klasikinės dramos, bet ir pantomimos, bei klounados žanrus čia pat, prieš žiūrovų akis, kuria įdomų ir interaktyvų spektaklį į jo veiksmą įtraukdamos ir susirinkusią publiką.

Spektaklio forma ne atsitiktinai pasirinkta pantomima ir klounada – juk šiuoliakiniai vaikai gyvena technologijų amžiuje, apsiginkalvę kompiuteriais, planšetėmis, mobiliaisiais telefonais ir yra šiek tiek atitolę nuo paprastų kasdienių dalykų ir normalaus bendravimo. Nepaisant to, kad spektaklio siužetas linksmas ir aktyvus, tačiau jis vystomas pasitelkus tik kūno judesį, pantomimą ir klounados žanrą, tad žiūrovai turės susitelkti ir atidžiai sekti aktorių darbą scenoje, nes teksto čia bus labai mažai. Taip norisi pažadinti vaikų fantaziją ir parodyti, kad neturint nieko, o pasitelkus vien tik savo vaizduotę galima susigalvoti puikų ir įdomų laiko praleidimo būdą, ką spektaklyje ir veikia pagrindinės jo herojės.

Spektaklis „Ledinukas“ skirtas visiems vaikams nuo 3 iki 99 metų amžiaus.

Spektaklio kūrėjos ir aktorės:Evelina Brėdikytė ir SigitaPikturnaitė
Garso režisierius:Arnas Stučinskas
Šviesų dailininkas: Tomas Miklovas
Spektaklio trukmė: 45 min.

Kaina:
Šeimai (3 asmenims) – 13.5
Vienam asmeniui – 5.5
(kainos gali brangti likus savaitei iki spektaklio dienos)

Bilietai:
http://www.houseofpuglu.com/lt/renginiai/ledinukas?tickets

Durys atidaromos: prieš 30 min. nuo renginio pradžios

DAUGIAU