Legendinio muzikinio takelio filmui „Matrica“ kūrėjas Ben Watkins Lietuvoje

Legendinio muzikinio takelio filmui „Matrica“ kūrėjas Ben Watkins Lietuvoje

Paskutinį sausio savaitgalį sostinėje vyksiantis „Yaga-Ball“ maskaradas savo lankytojus nudžiugins išskirtiniu pasirodymu. Renginyje gros legendinis psy transo muzikos atlikėjas Ben Watkins. 

„Šio atlikėjo jau seniai laukėme Lietuvoje ir pagaliau pavyko jį pasikviesti. Nors jis jau nebekuria psy transo, tačiau vis dar tebėra šio žanro meistras ir alternatyvios muzikos gerbėjai jį labai vertina“ – sako „Yaga-Ball“ maskarado organizatorius Anton Shoom.

Atlikėjas, kompozitorius, muzikos prodiuseris, grupės „Juno Reactor“ lyderis Ben Watkins atvyksta į Lietuvą ir čia gros pirmą kartą. 

Kuria įvairią muziką

Ben Watkins, dar žinomas kaip jau penkiolika metų gyvuojančio muzikinio projekto „Juno Reactor“ įkūrėjas ir lyderis. Grupė savo veiklą pradėjo kaip meno ir psy transo muzikos projektas, tačiau jų muzikinis stilius nuolat kito. Juno Reactor bendradarbiauja su kitais menininkais, kuria nekomercinę, eksperimentinę muziką ir garso takelius meno instaliacijoms bei kino projektams.  

„Nors mes Ben Watkins geriausiai žinome kaip psichodelinės muzikos kūrėją, tačiau jis daug dirba su įvairiais projektais. Galingi jo pasirodymai su Afrikos perkusijos grupe Amampondo. Kiekvienas naujas albumas yra įdomus ir vis kitoks“ – sako renginio organizatorius. 

Nuo „Matricos“ iki anime žanro filmų

Ben Watkins žinomas ir kaip garso takelių kino filmams kūrėjas. 2003 metais, bendradarbiaudamas su kompozitoriumi Don Davis, jis sukūrė muziką kultiniams brolių Wachowski filmams „Matrica: perkrauta“ (angl. The Matrix Reloaded) ir „Matrica.Revoliucijos“ (angl. The Matrix Revolutions). 

Vienas pirmųjų jo kurtų garso takelių buvo skirtas filmui „Žūtbūtinis mūšis“ (angl. Mortal combat). Kompozitorius kuria muziką ir japonų kino žanrui anime. Vienas iš jų – „Drąsi istorija“ (angl. Brave story) – populiariausiųjų viršūnėje laikėsi kelias savaites. Ben Watkins bendradarbiavo kuriant muziką Robert Rodriguez filmui „Kartą Meksikoje“ (angl. Once upon a time in Mexico), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Antonio Banderas ir Johnny Depp. 

Bus ir daugiau staigmenų

Šį kartą Ben Watkins atvyksta į Lietuvą, kur gros pašėlusiame „Yaga-Ball“ žiemos maskarade. Tačiau tai dar ne viskas, ką paruošė organizatoriai. Dviejose renginio scenose dvylika valandų plokšteles suks ir kiti psy transo, reggae, dub, ska, world muzikos stilių atlikėjai ir diskžokėjai. Mistišką atmosferą kurs psichodelinės dekoracijos, įvairūs šiuolaikinio cirko artistų pasirodymai.

Kaip ir kasmet vyks geriausio „Yaga-Ball“ kostiumo rinkimai. Maskarado tema – beprotybė (angl. Freak).

Net 13 išradingiausių šventės dalyvių bus apdovanoti vertingais prizais, tarp kurių ir lėktuvo bilietai į Gruziją. Kiekvienas, panoręs dalyvauti konkurse turės įsiamžinti renginio vietoje įkurtoje foto studijoje. 

Išankstiniai bilietai jau prekybojehttp://yegaveda.org/event-registration/?ee=1
Renginio vieta: Pamėnkalnio g. 7, Vilnius (pramogų salė „Vakaris Vilnius“, įsikūrusi „Pramogų banke“)  
Laikas: sausio 31 d. 20:00 val. – vasario 01 d. 8:00 val. 
Daugiau informacijos apie atlikėjąwww.benwatkins.netwww.junoreactor.comwww.youtube.com/watch?v=6KzCAlc5H5Y
Daugiau informacijos apie renginįwww.yegaveda.orgwww.facebook.com/events/965424343474720/?ref=ts&fref=tswww.youtube.com/embed/O271W3ATY_Y?list=PLUcMINK5HOid4WQybd1_UXVJzKUWr

DAUGIAU