“Lemon Joy” akustiškai!

“Lemon Joy” akustiškai!

Stilius: electropop
Bilietas: 33lt/ 38lt Bilietus platina bilietai.lt

Sostinės komanda „Lemon Joy” ryžosi ekstremaliam muzikiniam eksperimentui, kurį jau gruodžio 10 d. pristatys Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje, o gruodžio 25 d. muzikos klube „Tamsta”. Grupė jau nuo vasaros pradžios repetuoja populiariausių savo dainų akustines versijas, kurias su malonumu pateiks gerbėjų teismui.

Šiuo metu JAV viešinčios grupės lyderis Igoris Kofas neslepia, kad įkalbėti jį surengti būtent tokį pasirodymą buvo nelengva. „Jau daug metų eksperimentavome tik elektroninės muzikos srityje. Žinoma, pasitaikydavo ir išimčių. Pavyzdžiui, paskutiniame albume vienoje dainoje skamba tradicinis armėnų instrumentas dudukas, esame kelių dainų akustines versijas ruošę Naisių festivaliui. Bet vis dėlto man, elektropop stiliaus gerbėjui, sugroti visą koncertą akustiškai yra didelis iššūkis. Nemažesnis iššūkis – Šv. Kotrynos bažnyčia, kurioje dar nė sykio nesame koncertavę.Vis dėlto džiaugiuosi, kad su grupe tam ryžomės – labai įdomu stebėti, kaip dainos įgauna kitokį, naują skambesį”, – šypsodamasis pasakojo atlikėjas.

Prie naujo, kitokio grupės skambesio prisideda ir du nauji muzikantai. Boso gitarą į rankas paėmė vienas geriausių dainininko bičiulių Vainius Šimukėnas, kuris yra grojęs ne viename sostinės kolektyve įvairiais instrumentais. Dar vienas bičiulis – žinomas prodiuseris, populiarių SEL dainų muzikos autorius Žilvinas Žusinas lyriškam I.Kofo vokalui akompanuos fortepijonu.

Akustiniame koncerte „Lemon Joy” atliks geriausias naujausio albumo dainas, tarp kurių ir viena populiariausių praėjusių metų lietuviškų dainų „Kažkada”, dažniausiai skambėjusi komercinių radijo stočių eteryje, bei „Vasaros laiškai”. Akustiniame koncerte taip pat skambės jau klasika tapę grupės kūriniai „Mylėt tave taip beprotiška ir keista”, „Balta meilė”, „Karoli”, „Pamiršk mane” ir kt.

Staliukų rezervacija:
I – V 10.00 – 19.00 telefonais: (8-5)2124498, 861156496
arba el. paštu: club@tamsta.com
III – VI nuo 17.00 telefonu: 869836121

DAUGIAU