LENNY KRAVITZ gyvos muzikos projektas su Mantu

LENNY KRAVITZ gyvos muzikos projektas su Mantu

Pirmą kartą pajūryje ir visoje Lietuvoje – išskirtinė, iki šiol niekur negirdėto, neregėto „LENNY KRAVITZ” muzikinio projekto premjera klube “Dr.Who”!

 

Tikro garso koncerte vienas geriausių vokalistų šalyje Mantas bei septyni gyvai grojantys muzikantai atliks geriausius legendinio dainininko kūrinius.

 

Pameni iki skausmo išklausytą „American Woman” arba už širdies griebiantį „You Belong To Me”? O kaip energingasis „Fly Away” arba tiesiog iš kojų verčiantis “Are You Gonna Go My Way”?

 

Tūkstančiai klykiančių ir alpstančių merginų per Lenny Kravitz koncertus neklysta – jis vienas iš seksualiausių ir labiausiai jaudinančių vokalistų pasaulyje.

 

Mantas tai žino ir ne veltui ėmėsi sunkaus bei sudėtingo darbo atmintinai išmokti dainų tekstus bei tinkamai perdainuoti. Toks iššūkis jam nebe pirmas – savo sugebėjimus dainininkas jau įrodė „Tabami Goes Queen” bei „Kitaip” koncertų metu

 

Be to, Mantas paruošė savo gerbėjams ypatingą staigmeną. Šio pasirodymo metu pirmą kartą išgirsi gyvai atliekamą patį naujausią dainininko hitą „Čiuožki”.

 

Bilieto kaina: 35 Lt. Po koncerto – 25 Lt.

Kiekvienas atėjęs į klubą nuo 22.30 iki 23.30 val. bei nusipirkęs bilietą, gaus 15 Lt. vertės kuponą, kurį galės išleisti bare atsiskaitant už gėrimus. Kuponas galios iki vidurnakčio.

 

Staliukų rezervacija ir informacija telefonu 8 640 44484

www.drwho.lt

 

Durys atidaromos 22.30 val. Organizatoriai pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo.

DAUGIAU