Leon Somov ir Alanas Chošnau. Planetos

Leon Somov ir Alanas Chošnau. Planetos

 

Dėmesio! Leon Somov ir Alanas Chošnau. Planetos koncertai atšaukti.

Grąžinti bilietus į 2021 m. kovo 12 d. renginį galima kasose kuriose buvo pirkti iki 2021 m. kovo 26 d.

Grąžinti bilietus į 2021 m. kovo 26 d. renginį galima kasose kuriose buvo pirkti iki 2021 m. balandžio 9 d.

Grąžinti bilietus į 2021 m. balandžio 2 d. renginį galima kasose kuriose buvo pirkti iki 2021 m. balandžio 16 d.

Leon Somov & Alano Chošnau koncertinis turas PLANETOS

 

Lietuvoje ir užsienyje pripažinti – muzikos prodiuseris Leon Somov ir atlikėjas Alanas Chošnau, netikėtai susitikę studijoje nusprendė suvienyti jėgas 2020 metų projektui – įrašyti albumą „Planetos” ir visus savo klausytojus pakviesti į koncertus didžiosiose Lietuvos salėse.

 

Leonas ir Alanas – du menininkai, ilgus metus kūrę dainas, kurias šiandien niūniuoja milijonai klausytojų. Šįkart jie užsibrėžė palikti nepamirštamą įspaudą Jūsų širdyse ir mintyse sukurdami unikalų potyrį, kurio pasaulyje dar nebuvo.

 

Projektą „Planetos” inspiravo NASA audio įrašas, kuriame pirmą kartą paviešinti Saulės sistemos planetų skleidžiami garsai, todėl vakaro eigoje klausytojus stebins ne tik romantiškas, visiems pažįstamas Alano balas, puikūs Leono elektroniniai štrichai, bet ir neįprasti, originaliai interpretuoti kosminių garsų sprendimai.

 

Koncertų turas „Planetos” – tai futuristinis muzikos šou, kuriame skambės autorinės dainos, novatoriška ir analogų neturinti muzika. Salėse bus kuriama efektinga, beribe erdve ir šiluma dvelkianti atmosfera, išpildyta naujausiais technologiniais scenos sprendimais, šviesų instaliacijomis, užburiančiais vizualiniais efektais ir kitomis staigmenomis.

 

Atlikėjų teigimu: „Šiuose koncertuose pasijusite taip, lyg nustoja veikusi Žemės gravitacija ir visi planetomis keliausime šviesos greičiu”…

 

 

Kviečiame patirti muzikos jėgą kartu su Leon Somov ir Alanu Chošnau koncertuose „Planetos” visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

 

 

 

DAUGIAU