Leon Somov ir Jazzu koncertas

Leon Somov ir Jazzu koncertas

Justė Arlauskaitė – vokalas;

Leonas Somovas – nešiojamas kompiuteris, gitara, f,’X;

Domas Aleksa – bosinė gitara;

Darius Rudis – būgnai.

Preciziškumas ir romantika – pirmieji žodžiai, išsprūstantys iš lūpų, išgridus Leon Somov ir Jazzu. Kad ir kaip atrodytų nesuderinama, tačiau šie prieštaravimai, kaip ir du kūrėjai bei atlikėjai, papildo vienas kitą tobulai. Jazzu spinduliuoja jaunatviška ekspresija ir emociniu maksimalizmu, kurį atsveria konkretumas ir dermė sklindanti iš perfekcionisto Leono Somovo.

Leon Somo ir Jazzu kūrybiniai keliai susikirto Londone, kur abu studijavo muzikos subtilybes. 2008-aisiais pasirodė ir pirmasis Leon Somov ir Jazzu mini albumas „Offline”, kurį internetu išplatino sutemos.net. Visų nuostabai albumas buvo parisiųstas daugiau negu 23 000 kartų, kas paskatino duetą išleisti  modifikuotą albumo versiją „Offline Remixed”. Prie dainų interpretacijų prisidėjo tokie muzikos meistrai kaip Few Nolder, IJO, Monoceros, Sleepy Town Manufacture, Joel Tammik.

2009-ais išleistas debiutinis albumas „Updated”, pelnyta MTV Best Baltic Act statulėlėEuropean Music Awards 2009 apdovanojimuose, 2010-iesiems besibaigiant pristatytas antrasis albumas „Score”, 2011 metų geriausios elektroninės muzikos grupės apdovanojimas ir šimtai koncertu prieš, tarp ir po.

Jų kuriama ir atliekama muzika labai originali, pagrindiniai šio muzikos deserto ingridientai yra įmantrūs IDM’iniai ritmai ir spragtelėjimai, elegantiškos sintetinės melodijos, švelniai banguojantys atmosferų sluoksniai ir lengvesnis už orą Jazzu balsas.

Koncerto metu skambės patys geriausi šio dueto muzikos kūriniai. Jūs pajusite, kaip ore sklando gniaužiantys elektronikos, jazz, pop ir ambient garsai. Subtilus vokalas, spalvingos melodijos – tai koncertas, kurio nesinorės pamiršti.

Įėjimo kaina 40 – 70 Lt.

Nemokamas įėjimas – vaikams iki 12m.

50% nuolaida įėjimui – asmenims nuo 13 m. iki 18 m.

DAUGIAU