Lieknėjimo akademija

Lieknėjimo akademija

Renkamos naujos „Lieknėjimo akademijos“ grupės!

Naujoji „Lieknėjimo akademija“ startuos spalio 29 dieną. Renkamos rytinės (nuo 9:00 val. ryto iki 11:00 val.) ir vakarinės grupės (nuo 19:00 val. vakaro iki 21:00 val.). Sekančios „Lieknėjimo akademijos“ grupės startuos lapkričio 12, lapkričio 26 ir gruodžio 10 dienomis.

Lieknėjimo programą sudaro sporto užsiėmimai, tai riebalų deginimo treniruotės kartu su giluminio kvėpavimo pratimais (jie sukurti jogos-body flex pagrindu), pirties ir Pu-erh arbatos gėrimo ceremonijos, LPG masažas ir mitybos specialisto bei psichologės konsultacijos. Šis procedūrų kompleksas po dviejų savaičių atneša puikius rezultatus: sumažėja apimtys, pasiekiamas ilgalaikis efektas, atsikratoma iki 7,5 kilogramų svorio, o viso kūno apimtys susumavus sumažėja net iki 35,5 centimetrų, padaugėja energijos, atsiranda viso kūno lankstumas ir lengvumas, gera nuotaika bei atsipalaidavimas.

„Specialiai šiuolaikiniu tempu gyvenantiems žmonėms sukūrėme greitą ir natūralų būdą patobulinti savo figūrą, tai tarsi greita piliulė norintiems savo gyvenimą pakeisti čia ir dabar. Programoje naudojami seni, laiko patikrinti, bet ilgainiui užmiršti lieknėjimo metodai, nenaudojame jokių cheminių preparatų, viskas čia yra natūralu ir atėję iš gamtos“, – sakė programos kūrėjai.

Dviejų savaičių apimčių mažinimo programos kaina 299 Lt.

Išsamesnė informacija telefonu: 8 670 00393 arba el. paštu: info@lieknejimoakademija.lt

DAUGIAU