Lieknėjimo akademija

Lieknėjimo akademija

Renkamos rytinės (nuo 9:00 val. ryto iki 11:00 val.) ir vakarinės grupės (nuo 19:00 val. vakaro iki 21:00 val.).

„Lieknėjimo akademija“ – tai unikali dviejų savaičių apimčių mažinimo programa apimanti fizinius pratimus, masažus, mitybos specialisto ir psichologo konsultacijas. Šis kompleksas padeda padailinti kūno linijas, sumažinti antsvorį ir pagerinti sveikatą per labai trumpą laiką. Taip pat programos dalyviai įgyja sveikos mitybos pagrindus ir išmoksta susidoroti su emociniu valgymu.

„Specialiai šiuolaikiniu tempu gyvenantiems žmonėms sukūrėme greitą ir natūralų būdą patobulinti savo figūrą, tai tarsi greita piliulė norintiems savo gyvenimą pakeisti čia ir dabar. Programoje naudojami seni, laiko patikrinti, bet ilgainiui užmiršti lieknėjimo metodai, nenaudojame jokių cheminių preparatų, viskas čia yra natūralu ir atėję iš gamtos“, – sakė programos kūrėjai.

„Lieknėjimo akademijoje“ pasiekiamas ilgalaikis efektas, atsikratoma iki 7,5 kilogramų svorio, o kūno apimtys sumažėja net iki 35,5 centimetrų.

Programos metu vyksta riebalų deginimo treniruotės, užsiėmimai su didžiaisiais kamuoliais, giluminio kvėpavimo užsiėmimai (jie sukurti jogos, body flex pagrindu), pirties ir Pu-Erh arbatos gėrimo ceremonijos. Šis procedūrų kompleksas po dviejų savaičių atneša puikius rezultatus: sumažėja apimtys, padaugėja energijos, atsiranda viso kūno lankstumas ir lengvumas, gera nuotaika bei atsipalaidavimas.

Dviejų savaičių apimčių mažinimo programos kaina 299 Lt.

Išsamesnė informacija telefonu: 8 670 00393 arba el. paštu: info@lieknejimoakademija.lt

http://www.lieknejimoakademija.lt/

DAUGIAU