Lieknėjimo akademija

Lieknėjimo akademija

Visus svajojančius apie liekną ir stangų kūną „Lieknėjimo akademija“ kviečia prisijungti prie dviejų savaičių apimčių mažinimo programos. Ji apima viską ką reikia žinoti norint sulieknėti: sportas, tinkama mityba, susidorojimas su emociniu valgymu, pažintis su iškrovos dienomis, pirtis, masažai ir liekninanti arbata.

Naujoji „Lieknėjimo akademija“ startuos vasario 4 dieną. Renkamos rytinės (nuo 9:00 val. ryto iki 11:00 val.) ir vakarinės grupės (nuo 19:00 val. vakaro iki 21:00 val.). Sekanti „Lieknėjimo akademijos“ grupė startuos vasario 18 dieną. Kitos grupės startuos kovo 4, kovo 18, balandžio 1, balandžio 15, balandžio 29, gegužės 13, gegužės 27, birželio 10 d.

Lieknėjimo programą sudaro sporto užsiėmimai, tai riebalų deginimo treniruotės kartu su giluminio kvėpavimo pratimais (jie sukurti jogos-body flex pagrindu), pirties ir Pu-erh arbatos gėrimo ceremonijos, LPG masažas ir mitybos specialisto bei psichologės konsultacijos. Šis procedūrų kompleksas po dviejų savaičių atneša puikius rezultatus: sumažėja apimtys, pasiekiamas ilgalaikis efektas, atsikratoma iki 8 kilogramų svorio, o viso kūno apimtys susumavus sumažėja net iki 35,5 centimetrų, padaugėja energijos, atsiranda viso kūno lankstumas ir lengvumas, gera nuotaika bei atsipalaidavimas.

„Specialiai šiuolaikiniu tempu gyvenantiems žmonėms sukūrėme greitą ir natūralų būdą patobulinti savo figūrą, tai tarsi greita piliulė norintiems savo gyvenimą pakeisti čia ir dabar. Programoje naudojami seni, laiko patikrinti, bet ilgainiui užmiršti lieknėjimo metodai, nenaudojame jokių cheminių preparatų, viskas čia yra natūralu ir atėję iš gamtos“, – sakė programos kūrėjai.

Dviejų savaičių apimčių mažinimo programos kaina 299 Lt.

Išsamesnė informacija telefonu: 8 670 00393 arba el. paštu: info@lieknejimoakademija.lt

Plačiau: http://www.lieknejimoakademija.lt/

DAUGIAU