Lieknėjimo akademija

Lieknėjimo akademija

„Lieknėjimo akademija“ – tai unikali dviejų savaičių apimčių mažinimo programa apimanti fizinius pratimus, masažus, pirties procedūras, liekninančios arbatos gėrimo ceremonijas, mitybos specialisto ir psichologo konsultacijas. Šis kompleksas padeda padailinti kūno linijas, sumažinti antsvorį ir pagerinti sveikatą per labai trumpą laiką. Taip pat programos dalyvės įgyja sveikos mitybos pagrindus ir išmoksta susidoroti su emociniu valgymu.

Lieknėjimo programą sudaro sporto užsiėmimai, tai riebalų deginimo treniruotės kartu su giluminio kvėpavimo pratimais (jie sukurti jogos-body flex pagrindu), pirties ir Pu-erh arbatos gėrimo ceremonijos, LPG masažas ir mitybos specialisto bei psichologės konsultacijos. Šis procedūrų kompleksas po dviejų savaičių atneša puikius rezultatus: sumažėja apimtys, pasiekiamas ilgalaikis efektas, atsikratoma kelių kilogramų svorio, o viso kūno apimtys susumavus sumažėja net iki 35 centimetrų, padaugėja energijos, atsiranda viso kūno lankstumas ir lengvumas, gera nuotaika bei atsipalaidavimas.

„Specialiai šiuolaikiniu tempu gyvenantiems žmonėms sukūrėme greitą ir natūralų būdą patobulinti savo figūrą, tai tarsi greita piliulė norintiems savo gyvenimą pakeisti čia ir dabar. Programoje naudojami seni, laiko patikrinti, bet ilgainiui užmiršti lieknėjimo metodai, nenaudojame jokių cheminių preparatų, viskas čia yra natūralu ir atėję iš gamtos“, – sakė viena iš programos kūrėjai.

DAUGIAU