Lietuviškos atributikos vakaras su “Evelinos papuošalais”

Lietuviškos atributikos vakaras su “Evelinos papuošalais”

Artėjant Europos krepšinio čempionatui jau turbūt spėjai įsigyti Lietuvos trispalvės marškinėlius ar šaliką. Tačiau ar pagalvojai apie dar kitokią patriotizmo išraišką? Pavyzdžiui – papuošalus, originalius mobiliojo telefono ar raktų pakabukus iš karoliukų.

Jeigu nori būti tikras Lietuvos krepšinio rinktinės sirgalius tai turi nuo galvos iki kojų apsirūpinti tautišką trispalve. Mes tau galime padėti tai pasiekti ir kviečiame apsilankyti „Evelinos papuošalų” Lietuvos atributikos vakare, kur galėsite įsigyti rankų darbo gaminius iš karoliukų. Jie yra ypatingi tuo, jog tiks ne tik čempionato metu, bet ir po jo norint gražiai, stilingai ir originaliai pasipuošti.

Renginio metu bus galimybė įsigyti Lietuvos trispalvės:

  1. Auskarus
  2. Mobiliųjų telefonų pakabukus
  3. Raktų pakabukus
  4. Kaklo pakabukus
  5. Apyrankes

Vakaro metu taip pat bus galima įsigyti ir kitus Evelinos papuošalus ne Lietuvos atributikos tematika: auskarus, apyrankes, kaklo papuošalus, žiedus, raktų ir mobiliųjų telefonų pakabukus. Papuošalai kuriami iš stiklo, Swarovski kristalų, pusbrangių akmenukų, perlų, medžio, įvairių metalų ir kitų medžiagų.

Jūsų laukia ir kitokios pramogos, kurių metu galėsite laimėti net 50 Lt dovanų kuponą įsigyti originalios Lietuvos atributikos iš Evelinos papuošalų.

Taip pat, visi atėję į renginį gaus po Lietuvišką dovaną! 🙂

Registracija: https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dFgzcXJFSmlKdXdMRHh2aVlqOVEzaEE6MQ

Renginyje gali dalyvauti tik asmenys, sulaukę 21 metų amžiaus (renginio metu būtina turėti tai patvirtinantį tapatybės dokumentą).

Renginys vyks: 2011 rugpjūčio 19 d. (penktadienis) nuo 19:30 val. Registracija nuo 19:00.

Renginio vieta: Sportinio pokerio klubas “Torro”, Antakalnio g. 37, Vilnius.

Laukiame Jūsų „Evelinos papuošalų” Lietuvos atributikos vakare. Atsiveskite ir draugus. Geras laikas ir originalūs Lietuvos atributai – garantuota!

Nuorodos pasižvalgymui: http://www.facebook.com/pages/Evelinos-papuo%C5%A1alai/357190083147 ir http://www.flickr.com/photos/39911291@N02/

 

Kontaktinis asmuo: el. paštu tomas.n@torropoker.lt arba tel. +370 652 02363 (Tomas)

Daugiau informacijos: http://www.facebook.com/event.php?eid=198056746920847

 

DAUGIAU