Lietuviškos Kalėdos

Lietuviškos Kalėdos

Šiaulių arena pristato: antrąją Šv.Kalėdų dieną, gruodžio 26 -ąją 19 val. tikras, geras „Lietuviškas Kalėdas“ su atlikėjais ir dainomis, kurie sukurs ypatingą šventinę atmosferą, o atvykę žiūrovai galės atsipalaiduoti dainuodami kartu!

Energingieji „2 Donatai“, vietoje nenustygstantys publikos numylėtiniai Irūna Puzaraitė ir Marius Jampolskis bei legendinės grupės „Hiperbolė“ vokalistas, gitaros virtuozas Igoris Berinas.

Ši kompanija žada linksmiausias, nuotaikingiausias, audringiausias ir muzikaliausias Kalėdas visoje Lietuvoje!

Grupė „2 Donatai” pastaraisiais metais yra viena iš daugiausiai koncertuojančių grupių Lietuvoje. Vaikinų sąskaitoje jau du muzikiniai albumai : „Viskas pusiau” ir „Man nereikia debesų”, o daugumos dainų „Youtube“ peržiūros viršiji tris milijonus! Grupės nariai, Donatas ir Karolis, savo koncertinėje programoje vis daugiau atlieka ir savo autorinių dainų, kurios nemažiau nei populiariausių scenos senbūvių, susilaukia itin didelio klausytojų dėmesio. Jau kitais metais „2 Donatai” švęs 5 -erių metų jubiliejų!

Ne ką mažesnių žiūrovų simpatijų sulaukia publiką visuomet įaudrinantys dviejų sidabrinių gervių laimėtojas aktorius Marius Jampolskis ir televizijos žvaigždė, buvusi grupės „Mokinukės“ lyderė Irūna Puzaraitė-Čepononienė. Du auksinius mikrofonus laimėjęs vienas populiariausių duetų Lietuvoje savo kūrybiškumu žiūrovus tiesiog privečia ploti, kvatotis, dainuoti kartu ir mėgautis kiekviena akimirka.

Po pauzės, trukusios daugiau nei dešimtmetį, kompozitoriui bei gitaristui Igoriui Berinui pribrendo noras su savo ir jaunesne karta pasidalinti širdis jau užkariavusiais hitais, o taip pat – nemaža porcija naujųjų dainų. „Hiperbolės“ kūrybinę ugnį nuo 1978 metų energingai kurstęs ir po šios grupės vėliava padovanojęs per 50 įsimintinų kūrinių Igoris Berinas sugrįžo į sceną. Igoris žada, kad šis žingsnis tikrai netaps trumpalaikiu projektu. Gyvo garso vakare turėsime galimybę įvertinti turtingą grupės repertuarą – skambės paties Igorio sukurtos ir visų mintinai žinomos „Vasara“, ‚Pamiršk mane“, „Ieškosiu tavęs“, „Kodėl“, „Fėja“, gausybė kitų grupės šlagerių ir puokštė dar niekam negirdėtų dainų, sukurtų pastaraisiais metais.

DAUGIAU