Lietuvos dvarų likimai. Su koncertu Užutrakio dvare

Lietuvos dvarų likimai. Su koncertu Užutrakio dvare

Trakų Vokės ir Užutrakio dvarai

Pirmiausia trumpam užsukame į Trakų Vokės dvarą menantį praeities prabangą ir grafų Tiškevičių kurtą didybę.
Daugiau apie Tiškevičių giminę ir jos palikimą sužinosime važiuodami į Užutrakio dvarą ir ekskursijoje po restauruotas dvaro sales. 
Ekskursinėje programoje pažintis su Trakais.

Koncertas užutrakio dvare

Kamerinės muzikos ir poezijos popietė „Belaukiant Valentino”

Atlikėjai:
Agnė Sabulytė (mecosopranas)
Justinas Mačys (fleita)
Vaidrius Smilinskas (fortepijonas)

Dainininkė Agnė Sabulytė kartu su fleitininku Justinu Mačiu bei pianistu Vaidriumi Smilinsku kviečia sekmadienio popietę pabėgti nuo miesto šurmulio į Užutrakio dvaro rūmus ir skambant muzikai bei meilės lyrikai, tiesiog patylėti, pajusti šalia mylimo alsavimą ir sustabdyti žavingą meilės akimirką.

Koncerte skambės įvairių epochų kompozitorių G. Caccini, G.V. Pergolesi, A.Vivaldi, C. Saint-Saens ir kt. muzika, kalbanti apie skirtingas meilės spalvas bei meilės lyrika, kurią skaitys dainininkė Agnė Sabulytė, ypatingą dėmesį savo kūryboje skirianti ne tik muzikai, bet ir žodžio menui. Tarptautinių konkursų laureatas fleitininkas Justinas Mačys pasidalins gražiausiu bei tyriausiu fleitos skambesiu, o perspektyvus jaunosios kartos pianistas Vaidrius Smilinskas ne tik apjungs balso ir fleitos skambėjimus, bet ir pats atliks solinių pjesių fortepijonui.

***

Ekskursijos trukmė 1 d.

Papildomos išlaidos:

Bilietai į spektaklį, lankomi objektai.  

Būtina išankstinė registracija. Papildoma informacija ir registracija į ekskursiją tel. 8 5 2724805, 8 685 10318, el.paštu [email protected]

Kitos artimiausios “Kivedos” ekskursijos www.kiveda.lt

KIVEDA – visada kelyje

DAUGIAU