Lietuvos krepšinio 95 metų jubiliejus  K95 ŠOU!

Lietuvos krepšinio 95 metų jubiliejus K95 ŠOU!

Reikšmingiausias gimtadienis krepšinio pasaulyje – šiais metais Lietuvos krepšiniui sukanka 95-eri!

Nuo 1922 m. balandžio 23 d. pirmųjų krepšinio rungtynių Lietuvoje, laikomų krepšinio istorijos pradžia, jau praėjo 95 metai! Istorinės sukakties proga, jubiliejinę datą, balandžio 23 dieną Kauno Žalgirio arenoje, visas Lietuvos krepšinio pasaulis, žymiausi žaidėjai ir ryškiausi scenos grandai susijungs tam, kad sukurtų įspūdingiausią metų šou!

Kūrybos namų ELITAZ prodiuseriai kuria galingą inovacijų, šviesos  ir kokybiško garso renginį, kuriame žiūrovai išvys net tris unikalius didiesiems pasaulio sportiniams renginiams būdingus įspūdingus šou!
Už išskirtinio šou vedėjo vairo stos neabejotiną kūrybinį palikimą krepšinio istorijai palikęs Marijonas Mikutavičius!

Išskirtinai tik šiam renginiui, vieną iš efektingų šou dalių rengia Linas Adomaitis – atlikėjas, kuris yra neatsiejama krepšinio istorijos dalis. Specialiai savo šou atlikėjas kuria unikalias vizualizacijas, scenografiją, rašo epines krepšinio hitų aranžuotes. Nenutrūkstamame 15 minučių pasirodymo bloke, kartu su profesionaliausiais šalies muzikantais, kviestiniais atlikėjais ir svečiais, naujai skambės ryškiausi Lino Adomaičio sukurti krepšinio hitai ir žymiausios atlikėjo dainos.

Nenutrūkstamą 15 minučių šou specialiai K95 rengs scenos karalienė Džordana Butkutė! Džordana pažada – krepšinio gimtadieniui skirtas šou, nenusileis nei vienam iš jos surengtų grandiozinių turų: „Tai bus tikras šviesų, efektingų pasirodymų, kaskadinių elementų ir žiūrovų akyse besikeičiančios scenografijos šou, kurio metu žiūrovai ne tik išgirs žinomiausius mano hitus bet ir išvys ne vieną specialiai jubiliejui parengtą siurprizą krepšinio tema.”.

Arenos publikos laukia jaudinanti apdovanojimų ceremonija – K95 šou metu įvyks pirmieji Lietuvos krepšinio apdovanojimai, kurių metu žinomi veidai pagerbs ir apdovanos labiausiai Lietuvos krepšiniui nusipelniusius žmones.

Iškilmingas krepšinio jubiliejui skirtas šou K95 jau balandžio 23 d. Čia bus visi! Daugiau informacijos apie renginio programą bus atskleista netrukus…

K95: grandiozinį šou vainikuos į sceną grįžtantis SEL!

Jau paskelbta – vienas brangiausių ir populiariausių visų laikų atlikėjų Egidijus Dragūnas–SEL sugrįžta į didžiąją Lietuvos sceną! Lietuvos krepšinio 95-mečio jubiliejaus, kodiniu pavadinimu K95, ELITAZ prodiuseriai oficialiai skelbia – skandalingasis SEL ruoš vieną iš trijų grandiozinių šou dalių balandžio 23 dieną, Kauno Žalgirio arenoje!

“Jau beveik du metus negroju Lietuvoje. Šiam pasirodymui ruošiu specialų setą su kuriuo padarysiu labai labai gerą šou“- trumpą, bet efektingą šou pažadą duoda Egidijus Dragūnas.

Atlikėjas išduoda vieną svarbiausių detalių – priežastis, kodėl savo sugrįžimui į Lietuvos sceną pasirinko būtent krepšinio jubiliejui skirtą šou nėra atsitiktinė –  tą dieną Lietuva ir užsienio svečiai paminės ne tik šiais metais svarbiausią sukaktį krepšiniui.

„Būtent tą pačią dieną, kai visa Lietuva švęs krepšinio gimtadienį, bus ir mano gimtadienis. Tai pagalvojau, kad man bus labai malonu savo gimtadienį atšvęsti tokioje didelėje salėje, kartu su tokiais svarbiais žmonėmis“,- apie pasirodymą Kauno Žalgirio arenoje atsiliepia SEL.

Balandžio 23 d. K95 renginio metu, trijose specialiose pasauliniams sportiniams renginiams būdingose šou dalyse pasirodys dar dvi didžiosios žvaigždės – scenos karalienė Džordana Butkutė bei žymiausius krepšinio hitus parašęs Linas Adomaitis. Išskirtinai tik šiam vakarui abu atlikėjai kartu su režisieriais, choreografais ir žymiausiais muzikantais ruošia nenutrūkstamas šou dalis, kuriuose netrūks kokybiško garso, inovatyviausių efektų, netikėtos scenografijos bei žymių kviestinių svečių ir net pačių krepšininkų, sužibėsiančių netikėtuose amplua.

Išskirtiniame K95 šou, surinkusiame MEGA žvaigždes į vieną vietą, už vedėjo vairo stos nuo krepšinio neatsiejamas Marijonas Mikutavičius. Įspūdingiausio rengnio metu bus paskelbti ir apdovanoti labiausiai  krepšiniui nusipelnę žmonės, kartu su svarbiausiais krepšinio autoritetais ir žymiausiais krepšininkais prisimenama jau 95 metus trunkanti krepšinio istorija, o įspūdingas šou užbaigiamas grandioziniu jau du metus Lietuvos scenoje nematytu, specialiai tik šiam gimtadieniui kuriamu SEL šou! K95 – jau balandžio 23 dieną, Kauno Žalgirio arenoje! Čia bus visi!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

DAUGIAU