Lietuvos MC Battle 2012!!! Gyvai!

Lietuvos MC Battle 2012!!! Gyvai!


www.mcbattle.lt
 ||| To dar nebuvo! MC Battle dalyviams instrumentalai skambės GYVAI!

LIETUVOS MC BATTLE 2012 @ Tamsta Club (Vilnius). Balandžio 6 d. (penktadienis). 

Jau šių metų balandžio 6-ą dieną, Vilniaus klube “Tamsta” įvyks unikalus hip-hop’o renginys, kurio jau daugelis su nekantrumu laukė – tai “LIETUVOS MC BATTLE 2012”. Šiais metais MC kovos vyks su GYVA muzika, kurią atliks MESSIAH GOES MAD ORCHESTRA. Renginio vedėjas – Svaras.

Visus, kurie repuoja jau ne vienerius metus, ir tuos, kurie tik pradeda, bet nėra pastebėti, renginio organizatoriai (IAL ir Urbanzine) kviečia nuo kovo 19-os dienos registruotis puslapyjewww.mcbattle.lt. Iš visų atsiuntusių savo įrašą, komisija bei organizatoriai išrinks 16 stipriausių, kurie balandžio 4 d. bus paskelbti viešai.

Vilniuje esančiame gyvos muzikos klube “Tamsta club”, susirems stipriausi Lietuvos reperiai, o jų ginklais pataps – improvizacija bei taiklūs žodžiai. Laikui bėgant, kraujas vis labiau kais, dalyviai kris kaip lapai, o perėję mūšio lauką scenoje kovą tęs komisijos ir žiūrovų verdiktą įveikę finalistai. Pastarieji bus apdovanoti rėmėjų dovanomis, specialiai sukurtais diplomais, statutėle ir, beabejo, hip-hop bendruomenėje didžiai gerbiamu titulu.

Visą naujausią informaciją bei išskirtinius pasiūlymus galite rasti prisijungę prie socialinio tinklapiohttps://www.facebook.com/ltmcbattle.

**************

Programoje:

Renginio vedėjas: SVARAS
Prie muzikinio pulto: GARO
Scenoje: MESSIAH GOES MAD ORCHESTRA
ir pagrindinis vynis:
16 STIPRIAUSIŲ LIETUVOS MC BATTLE DALYVIŲ!!!

Registruokis: www.mcbattle.lt
Klubas: www.tamstaclub.lt

***************

Bilietų prekyba renginio vietoje. 20 lt (N-18)

Nuo 19:00 iki 21:00 – 15 lt
Su skrajutėmis visą naktį – 15 lt (skaičius ribotas)
Nuo 01:00 val. – 15 lt
Nuo 02:00 val. – nemokamas
Staliukų rezervacija:
[email protected]
2124498; 861156496 arba 869836121

Čia bus pastoviai atnaujinama informacija, tad sekite naujienas!

DALYVIAMS:

“Lietuvos MC battle 2012” renginyje gali dalyvauti 16 iš anksto užsiregistravusių reperių. Regitracija vyksta internetiniame puslapyje www.mcbattle.lt nuo kovo 19-os iki balandžio balandžio 4-os dienos. Dalyvis privalo pateikti savo mp3 įrašą su kontaktais. Atrinkti dalyviai bus informuoti asmeniškai jų pateiktais kontaktais. Dalyvio mokestis yra 20 Lt ir sumokamas renginio vietoje. Visi surinkti pinigai skiriami priziniam fondui.

2012 metais instrumentalinė muzika skambės gyvai! TOP-16 kovoje visi dalyviai atsitiktine tvarka bus suskirstyti poromis ir turės du išėjimus po vieną minutę. Kompetentinga komisija, įvertinus pasirodymus, iš poros išrinks vieną nugalėtoją, kuris tęs kovą TOP-8. Vėliau tas pats iki TOP-4, kova dėl 3-osios vietos ir FINALAS, kuriame ir paaiškės šių metų Lietuvos MC battle nugalėtojas.

DAUGIAU