Lietuvos Mokinių mokomųjų bendrovių mugė

Lietuvos Mokinių mokomųjų bendrovių mugė

Šį ketvirtadienį Vilniuje šurmuliuos tradicinė geriausių Lietuvos Mokinių mokomųjų bendrovių mugė. Vilniečiams ir miesto svečiams išskirtinius gaminius pasiūlys daugiau kaip 60 bendrovių iš įvairiausių šalies kampelių.

Mugė vyks dešiniojoje Neries krantinėje įsikūrusio ilgamečio Mokinių mokomųjų bendrovių programos rėmėjo „Swedbank“ administracinio pastato fojė (Konstitucijos pr. 20A). Kvapų, skonių bei formų gausa lankytojus renginys stebins nuo 11.30 iki 15 valandos.

Pavyzdžiui, mugėje bus galima įsigyti ir ypatingų formų bei skonių saldainių, interjerą puošiančių rankų darbo žvakių, išskirtinių puodelių ir stalo įrankių, rankų darbo ekologiškų įvairiausių formų ir kvapų kūno priežiūros reikmenų, keramikinių gaminių, medinių žaislų ir panašiai.

Kaip teigia mugę organizuojančios „Lietuvos Junior Achievement“ programų direktorė Daiva Strielkūnienė, šis renginys – puiki galimybė įsigyti ne tik jaukių rankdarbių bei išskirtinių interjero detalių, bet ir originalių dovanų: „Išpardavimų mugėje bendrovės nerengia, bet gaminių kainos išties nedidelės ir prieinamos. Be to, tai puiki galimybė rasti itin įdomią ir išskirtinę dovanėlę ar suvenyrą“.

Tradiciškai moksleiviai mugėje daug dėmesio skiria ekologijai – lankytojų lauks ir gausybė iš antrinių žaliavų pagamintų dirbinių: skarelių, apyrankių, sagių, pledų, pagalvėlių, užrašų lapelių ir net… sieninių laikrodžių. Taip pat bendrovės pasiūlys itin patogias atliekų rūšiavimui skirtas šiukšliadėžes bei saulės energiją naudojančius šviestuvus.

DAUGIAU