Lietuvos šimtmečiui – lietuviškos dainos a cappella

Lietuvos šimtmečiui – lietuviškos dainos a cappella

Vyrų vokalinė grupė „Quorum“ kviečia į Lietuvos šimtmečiui skirtą, pavasariu alsuojantį koncertą, kuriame skambės nuotaikingos, šviesios ir lyriškos, linksmos ir ritmiškos lietuviškos bei kitų šalių dainos. Daugiausia dainavęs įvairiomis užsienio kalbomis ir keliavęs po įvairių tautų muzikinį pasaulį, šiemet atsinaujinęs ir šiek tiek pasikeitęs, Lietuvos šimtmetį švenčiantis ansamblis su didžiuliu malonumu dainuoja lietuviškai. Ansamblio repertuare puikuojasi populiarių lietuviškų grupių ir atlikėjų dainų aranžuotės.

Dainininkų neriboja instrumentai, nes vieninteliai reikalingi instrumentai yra jų balsai. Visus instrumentus, net mušamuosius, vyrai sukuria savo balsais, o jų dainuojama muzika primena instrumentinės grupės skambesį. Savo išskirtiniais balsais „Quorum“ nariai atskleidžia neribotas žmogaus balso galimybes, dainuodami visų laikų populiariausius muzikos hitus. Jiems paklūsta ir pop, ir rock, ir jazz, ir klasikinė bei liaudiška muzika. Dainininkų nevaržo svetima kalba, nei kitoms tautoms būdingos intonacijos ir ritmai. „Quorum“ yra vienas iš nedaugelio ansamblių, kuris gali dainuoti įvairiausių stilių ir žanrų muziką.

Pasipildęs net dviem puikiais tenorais – Andriumi Bartkumi ir Laimonu Bendaravičiumi, „Quorum“ šiemet skamba ypač galingai ir sodriai. Profesionalūs dainininkai kaip vieno kumščio pirštai dera tarpusavyje ir gali atlikti įvairiausiam skoniui įtiksiančią muziką.

„Quorum“ nariai Laimonas Bendaravičius, Andrius Bartkus, Marius Turlajus, Gintautas Skliutas, Romanas Savickas ir Šarūnas Navickas kviečia susitikti balandžio 15 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre ir, minint atkurtos Lietuvos šimtmetį, kartu pasinerti į a cappella skambančias pavasariškas dainas. Jeigu pasiilgote geros lietuviškos muzikos, originalaus atlikimo, skambių, užburiančių vyriškų balsų ir nuoširdžios, jaukios muzikinės aplinkos – šis koncertas būtent Jums. Dainuokime, juokimės, mylėkime ir visa tai darykime lietuviškai.

DAUGIAU