Lietuvos Taurės b/k irklavimo varžybos Šiauliuose

Lietuvos Taurės b/k irklavimo varžybos Šiauliuose

Neeilinis sportinis įvykis Šiauliams, šiauliečiams – savaitgalį 04-05/06 Šiauliuose SM „Atžalynas” irklavimo bazėje, Žvyro g-vė 34, „Talkšos”-‚,Ginkūnų” sujungtame ežere-baidarių ir kanojų Lietuvos Taurės varžybos. Apie varžybas:

Dalyviu atvykimas gegužės 05 d. iki 10 val. Varžybose dalyvaus dvieju amžiaus grupiu

sportininkai: suaugusieji gime 1993 m. ir vyresni, bei jauniai – 1994 m. ir jaunesni.

Varžybų programa:

200 m. vyrams ir jaunuoliams, moterims ir jaunuolėms K-1 (baidarė vienvietė), K-2 (baidarė dvivietė), C-1 (kanoja vienvietė), C-2 (kanoja dvivietė);

1000 m. vyrams ir jaunuoliams K-1 (baidarė vienvietė), K-2 (baidarė dvivietė), K-4 (baidarė keturvietė), C-1 (kanoja vienvietė), C-2 (kanoja dvivietė), C-4 (kanoja keturvietė);

500 m moterims ir jaunuolėms K-1 (baidarė vienvietė), K-2 (baidarė dvivietė), K-4 (baidarė keturvietė).

Tikrai stambios varžybos-iš viso 34 rungtys. Laukiama apie 200-250 sportininkų  ir jų trenerių iš įvairių Lietuvos miestų, gal būt ir svečių iš užsienio.

Sportininkams iš Šiaulių reikia, ne tik buvusių irkluotojų, bet visų Šiauliečių palaikymo, kviečiame sekmadienio popietę, kelias valandas, labiausiai laukiamoje, finalinėje varžybų dalyje, nuo 14 val. praleisti prie ežero, pailsėti prieš mokymosi, darbo savaitę, patriukšmauti, bei palaikyti mūsų sportininkus ir sėkmė mus lydės! Tikslesnis plaukimų laikas varžybų vietoje arba varžybų išvakarėse www.canoe.lt .

DAUGIAU