free Lietuvos zoologijos sodo nuotraukų paroda Nemuno saloje

Lietuvos zoologijos sodo nuotraukų paroda Nemuno saloje

2018 metai – jubiliejiniai metai ne tik Lietuvos valstybei, bet ir Kaune įsikūrusiam Lietuvos zoologijos sodui, kuris šiais metais švenčia 80-ąjį jubiliejų. Garsaus gamtininko, profesoriaus Tado Ivanausko pastangomis, 1938 m. liepos 1 d. buvo atidarytas pirmasis šalyje zoologijos sodas.  Didžiausią egzotinių gyvūnų kolekciją Lietuvoje turintį zoologijos sodą per metus aplanko daugiau nei 150 000 lankytojų iš visos šalies ir užsienio. Švenčiant šį gražų jubiliejų, Lietuvos zoologijos sodas Kauno miesto gyventojams ir jo svečiams dovanoja nuotraukų parodą po atviru dangumi Nemuno saloje.

„Jubiliejinėje nuotraukų parodoje eksponuojami įsimintini zoologijos sodo istorijos momentai, gyvūnai,  jų santykis su žmogumi bei darbuotojų kasdienybė. 80 metų gyvuojantis Lietuvos zoologijos sodas yra turtingas savo istorija, tad norime ją nuotraukų pavidalu pasidalinti su žmonėmis. Tokio tipo paroda pirmą kartą organizuojama už zoologijos sodo ribų, tikimės miestiečiams patiks“ , – teigė Lietuvos zoologijos sodo direktorius Aurimas Didžiokas.

Paroda Nemuno saloje veiks gegužės 29 d. – liepos 9 d., o po to bus perkelta į Lietuvos zoologijos sodo teritoriją. Lietuvos zoologijos sodas kviečia parodos lankytojus fotografuotis prie parodos stendų ir nuotraukas siųsti bendruoju paštu ([email protected]). Atsiųstos nuotraukos bus skelbiamos Facebook paskyroje. Dviem žmonėms, siuntusiems nuotraukas, burtų keliu atiteks kvietimai į liepos 1 d. vyksiančią didžiulę Lietuvos zoologijos sodo gimtadienio šventę. Parodos nuotraukų konkursas vyksta iki birželio 15 d.

DAUGIAU