“LIFE” globoja mūsų saugomus gyvūnus

“LIFE” globoja mūsų saugomus gyvūnus

Lietuvos ornitologų draugija kartu su VšĮ „Gamtosaugos projektų vystymo fondas” ir Lietuvos gamtos fondas PLC „Panorama” organizuoja pavasario šventę, skirtą pasveikinti jau sugrįžusius ir savo lizduose įsikūrusius gandrus. Nebus pamiršti ir mūsų šalyje dar nereti, bet kitur nykstantys mažieji ereliai rėksniai. Su jų gyvenimu supažindins įspūdinga fotografijos paroda. Taip pat transliuosime ne tik gandro ar kitų paukščių, bet ir varlių balsus. 

Šventės dalyviai bus supažindinti su gamtosauginiais projektais, kurių veiklas, kartu su Aplinkos ministerija, finansuoja Europos Komisijos sukurta „LIFE+” programa, kartu paminint jos 20-ties metų sukaktį.

 

Šventės proga visus vaikus kviečiame dalyvauti PIEŠINIŲ KONKURSE, tema: „Mes globojame gandrus, erelius, vėžlius”

KONKURSO SĄLYGOS:

– nupieštą gandro, erelio ar vėžlio piešinį atnešk arba atsiųsk paštu (adresu Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius) į prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama” informacinį centrą iki gegužės 10 d. (ant voko užrašyti: „PLC Panorama Informacinis centras. Piešinių konkursui“)

– piešinio kampe užrašyk savo vardą ir amžių, o antroje pusėje kontaktinį tel. nr.

– ateik gegužės 12 d. į renginį PC „Panorama”, žaisk ir laimėk prizus.

Piešiniai bus eksponuojami renginio metu. Geriausių piešinių autoriai bei žaidimų laimėtojai bus apdovanoti maloniais prizais.

 

Pačių aktyviausių mažųjų šventės dalyvių lauks dovana – nuostabi ekskursija į Rambyno regioninį parką, Bitėnų kaime esančią baltųjų gandrų koloniją.

DAUGIAU