LINAS ADOMAITIS

LINAS ADOMAITIS

DRIVE IN LIVE pristato: Linas Adomaitis

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis scenoje jau daugiau nei 20 metų, kurie tarsi laipteliai Linui leido užlipti išties aukštai. Jo nauji ir vis kitokie koncertai, darbas su įvairiais Lietuvos simfoniniais orkestrais, bigbendais, mišriais chorais, nauji albumai, kiekviena daina virstanti hitu, o kur dar galingas koncertinis turas “Vandenynai” didžiosiose šalies arenose drauge su LVSO ir maestro G. Rinkevičiumi!

“Visi mano muzikiniai ieškojimai ir įvairūs projektai – tai tarsi iššūkiai, kuriuos labai malonu priimti. O šiuo, pasaulinės pandemijos metu, taip pat norisi nenuleisti rankų ir pasibelsti į žmonių sielas kitomis formomis. “Drive in Live” juk ir yra tai, kas įdomu, inovatyvu. Super! Noriu priimti šį iššūkį. Žmonės labai pasiilgę pramogų, prisipažinsiu, aš taip pat degu milžinišku noru koncertuoti. Po tokios ilgos nekoncertinės pauzės pažadu sudeginti sceną!” – entuziastingai kalba Linas Adomaitis.

Koncertinėje programoje skambės visų laikų Lino ryškiausi hitai: “Ar tu ją matei?”, “Lūpos kaip vyšnios”, Aš pavydžiu sau”, “Tavo spalvos”, “Vandenynai”, “Kol kartu”, “Mylėt nelengva”, “Saulės pėdomis”, “Pasaulis gražus” ir daugybė kitų muzikos perlų.

Linas Adomaitis scenoje pasirodys drauge su gyvo garso grupe ir pritariančiosiomis vokalistėmis. Bus stipru!

Linas Adomaitis – vokalas
Paulius Vaicekauskas – bosinė gitara
Vaidas Kasparavičius – mušamieji
Paulius Volkovas – gitara
Mindaugas Balčiūnas – klavišiniai
Akmėja Brūzgė – prit. vokalas
Vaiva Venslovienė – prit. Vokalas

Ką reikia žinoti, norint atvykti į DRIVE IN LIVE koncertus:

1.   Koncertą klausyti ir stebėti bus galima tik iš automobilio, su kuriuo atvykstama. Viename automobilyje gali būti ne daugiau kaip du žiūrovai (šis apribojimas netaikomas šeimos nariams, jeigu bus pateikti atitinkami, tai įrodantys dokumentai). Automobiliai, kuriuose bus daugiau nei du žmonės (ne šeimos nariai), bus paprašyti palikti renginio teritoriją ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

2.   Siekiant maksimaliai išvengti kontaktų karantino metu, žiūrovams, atvykusiems į renginio teritoriją išlipti iš automobilio draudžiama.
Išlipti iš automobilio bus galima tik kilus sveikatos problemoms. Ir šiuo atveju žiūrovas privalo laikytis būtinųjų karantino reikalavimų ir, esant galimybei, nedelsiant grįžti į savo automobilį. Apie pablogėjusią sveikatą būtina pranešti pagalbos telefonu 112.

3.   BIO tualetais renginio metu  naudotis galima.

4.   Automobiliai renginio vietoje parkuojami pagal automobilio gabaritus didėjančia tvarka, laikantis parkavimo reguliuojančio darbuotojo nurodymų, kad visiems renginio dalyviams būtų užtikrintas kokybiškas vaizdas į koncerto sceną.

5.   Pasibaigus koncertui prašome laikytis parkavimą reguliuojančio darbuotojo nurodymų ir nepalikti automobilio renginio vietoje ilgiau nei būtina.

6.   Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys).

7.   Renginyje nerekomenduojama dalyvauti 60 metų amžiaus ir vyresniems, taip pat sergantiems lėtinėmis ligomis asmenims.

8.   Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.

9.   Vietų ir bilietų skaičius į kiekvieną renginį yra riboti.

10. Automobiliai įleidžiami likus pusvalandžiui iki koncerto pradžios.

11. Renginys yra viešas ir bus fotografuojamas.

12. Renginio vietoje teikiamos maitinimo paslaugos.
 

 
– Vienas bilietas skirtas vienam žmogui, ne automobiliui. Atvykstant dviems, reikia įsigyti 2 bilietus.
– Šeimos bilietas skirtas visai šeimai (kontrolės metu privaloma turėti tai įrodančius dokumentus).
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Vartai atidaromi: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 
Išsaugokite renginio bilietą ir pasinaudokite 20% nuolaida pažintiniam skrydžiui Paluknio aerodrome ultra lengvuoju lėktuvu arba sklandytuvu!  

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

DAUGIAU