Linchette Marcel + Ellse – koncertas

Linchette Marcel + Ellse – koncertas

Kovo 26 diena, Liverpool Indie/Rock Bare bus tikrai rokenroliška, nes pas mus viešės net dvi alternatyvaus roko grupės Linchette Marcel iš Vilniaus ir svečiai iš Kauno Ellse.

Linchette Marcel – post-grunge kolektyvas iš Vilniaus. Grupė susikūrė 2012 metais, kai po kelerių metų pertraukos savo laiku nemažai pasiekusios studentiškos alternatyviojo roko grupės nariai nusprendė duoti antrąjį gyvenimą savo jaunystės svajonių projektui.

Linchette Marcel siūlo savo klausytojams agresyvų ir tuo pačiu melodingą skambesį, romantiškas bei melancholiškas nuotaikas, neįpareigojančias abstrakcines psichodelines keliones.

facebook.com/linchette
soundcloud.com/linchette-marcel
youtube.com/watch?v=g3XUMnYgXhA

Grupė Ellse – alternatyvaus roko trejetas iš Kauno, susikūręs pačioje 2012 metų pabaigoje, tačiau jau įrodęs savo vertę Lietuvos roko scenose. Išbandytos turbūt visos Kauno scenos, taip pat grota Vilniuje, Šiauliuose, Elektrėnuose, Jurbarke, Raseiniuose, Karklėje. Turbūt pats didžiausias pasiekimas – laimėtas Ring Tone jaunų grupių konkursas. Vaikinai taip pat pasirodė ir didžiausiuose Lietuvos festivaliuose Granatos LIVE ir Karklė.

Vaikinai atlieka savos kūrybos dainas, kurias daugelis galėjo išgirsti šių metu X Faktoriuje. Kaip sako patys grupės nariai: “Dažnam klausytojui esame nauji, tačiau mes sugebame įtraukti, pasiūlyti „šviežio“ skambesio, į koncertus „įplakame“ žinomų dainų motyvų. Mūsų muziką sunku įkišti į rėmus, Ellse yra įvairiapusis alternatyvusis rokas, skirtas plačiam skoniui.”

facebook.com/ellseband
youtube.com/channel/UCq9Uy30XlnpIbwTNQnwjKmQ
youtube.com/watch?v=oc1JTaKlpAg
youtube.com/watch?v=79Xd3tmE63w

Įėjimas 3 € 
Pradžia 21 val., N-18

DAUGIAU