Lindy maratonas

Lindy maratonas

Lindy maratonas Vilniuje rugsėjo 17-18d.

Šviesos greičiu artėja antrasis, jau stipriai tarptautinis Lindyhopo MARATONAS! Nepramiegokite progos dalyvauti, stebėti, palaikyti ir būti istorijos dalimi kartu su Lindyhop.lt ir svečiais iš Švedijos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos ir t.t.

Pernykštis, pirmasis, Lindyhopo MARATONAS plačiai nuskambėjo Vilniuje ir pasaulyje, todėl šiais metais Lindyhop.lt klubas žada dar daugiau nepertraukiamo šokio valandų.

Kviečiame visus neabejingus džiazui į Lidnyhop.lt klubą, Saltoniškių 29/3. Maratono organizatoriai žada pramogų ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams.

Antrojo džiazo šokių MARATONO metu gros gatvės džiazo ansamblis Rhythm Junkies ir DJai John Deeb bei Black Maria. Jie tai jau tikrai pasistengs išblaštykti miegus visiems klubo svečiams ir dalyviams. Kad pastariesiems neprailgtų šokti su vienu partneriu visą parą, o gal ir dar ilgiau, organizatoriai žada paįvairinti maratono eigą pasirodymais ir kitomis atrakcijomis – siurprizais.

DOVANOS ištvermingiausiems
kiekvienas šiųmetinio MARATONO dalyvis, perkopęs 16 val. rekordą, gaus paskatinamąjį prizą!

Pagrindinis Lindyhopo MARATONO 2010 prizas – 400 JAV dolerių
Net 400 dolerių atiteks nugalėtojų porai, nepaisant to, kiek dalyvių startuoja ir važosi! Norintiems dalyvauti tereikia užsiregistruoti su pora, sumokėti dalyvio mokestį ir laikytis iki paskutiniųjų. Kuo mūsų daugiau, tuo smagiau, tiesa? Būk istorijos dalis, šok ir nušluostyk nosį miegantiems! 

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA E.PAŠTU: info@lindyhop.lt
Siųskite mums: savo vardą, pavardę, kontaktinį tel. numerį ir partnerio vardą bei pavardę.
REGISTRUOTIS Į MARATONĄ BUS GALIMA IR PRIEŠ RENGINĮ.

Lindyhopo MARATONAS 2010 vyksta:
Lindyhop.lt klube – Saltoniškių g. 29/3, 3 aukštas (sekite nuorodas), kodas prie durų: 25.

Maratonas startuoja:
2010-09-17, 21 val. ir tęsiasi tol, kol šokių aikštelėje liks vienintelė čempionų pora!
DALYVIAI RENKASI IR REGISTRUOJASI 20 val.
IŠANKSTINĖ DALYVIŲ REGISTRACIJA E.PAŠTU: info@lindyhop.lt
Siųskite mums: savo vardą, pavardę, kontaktinį tel. numerį ir partnerio vardą bei pavardę.

REGISTRUOTIS Į MARATONĄ GALIMA IR PRIEŠ RENGINĮ NUO 20 iki 21 val.
2009 m. rugsėjo 12 d. vakare prasidėjęs pirmasis Vilniuje Lindyhopo maratonas pralenkė lūkesčius. 11 maratoną pradėjusių porų šoko iki paryčių ir dar ilgiau – dvi maratoną baigusios poros aikštelėje praleido net 16 val. Pirmasis maratonas baigėsi vidurdienį, 12 val., ir, kaip sakė vienas iš ištvermingiausių dalyvių Darius Ratkevičius, skaičius lėmė likimas. Su partnere Regina Liutvinaite, kuri maratono dieną šventė savo gimtadienį, Darius išsirinko antrą numerį ir maratone liko antrieji. Nelaimėjusieji dalyviai po maratono atrodė pavargę, bet laimingi. Reginos žodžiais tariant – “tai buvo įsimintinas gimtadienis”, o Darius juokdamasis abejojo, ar dar norėtų dalyvauti maratone. “Nebent kitais metais”, – sakė jis.

Pirmąją vieta užėmę Aurelijus Rožėnas ir Vaida Simonavičiūtė po maratono šypsodamiesi sakė, kad sunkiausia buvo 4 val. ryto. Iš pradžių jėgas taupę lindyhoperiai ryte pradėjo iš tiesų siausti. Jų nesibaigianti energija užkrėtė ir kitus, ryto maratone sulaukusius šventės dalyvius. Apie 11 val. organizatoriai nusprendė pratęsti maratoną iki vakaro, nes į Lietuvių Liaudies kultūros centrą pradėjo rinktis šokėjų palaikymo komanda, renginio teisėjai, šokėjai. Aurelijus po maratono atsipalaidavęs sakė, kad galėjo dar ilgai šokti, bet nebebuvo su kuo varžytis.

Lindyhop.lt klubo entuziastai teigia, kad maratonas gali tapti nauja tradicija ir kitais metais trukti bent dvigubai ilgiau. Šiemet maratone dalyvavo ne tik šokėjai iš Vilniaus ir Kauno, bet ir Maskvos bei Kijevo lindyhopo klubų atstovai. Specialiai į lindyhopo maratoną atvykus Rita Vinokur iš Maskvos energingai šoko iki 2 val. nakties, o Kijevo lindyhoperis Denisas Lutsko iš maratono lėkė tiesiai į autobusų stotį. Į maratoną atvažiavę šeši lindyhoperiai iš Stokholmo šoko iki ryto ir negalėjo atsidžiaugti, kad Vilniuje lindyhoperiai nesiskirsto namo vidurnaktį. “Negaliu patikėti, kad čia tiek nuostabių šokėjų ir niekas neskuba namo, taip kaip daro dauguma švedų”, – kalbėjo Fredrik Dahlbergas, iki 9 val. ryto šokdinęs Vilniaus lindyhoperes ir sugrojęs vieną dainą su Rhythm Junkies.

Ši šventė skirta ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Istoriškai šokių maratonų tradicija apima labai daug pramogų: šokius, bėgimą, džiazo grupių pasirodymus. Lidyhop.lt klubo organizuotas maratonas iš tiesų buvo pramoga visiems susirinkusiems. Renginio metu koncertavusio Ella Fitzgerald Tunes projekto atliekama džiazo klasika nukėlė klausytojus ir šokėjus į trisdešimtųjų Ameriką, o Rhythm Junkies skambesys neleido sėdėti nė vienam.

Lindyhopo maratono dalyvių rytą paįvairino netikėtai pro Lietuvių Liaudies kultūros centrą prabėgę Viliaus bėgimo maratono dalyviai. Šiuo smagiu sutapimu džiaugėsi dalyviai ir organizatoriai.

Lindyhop.lt klubo organizuotas pirmasis lindyhopo maratonas pavyko ir daugeliui dalyvavusių tapo įsimintinu įvykiu. Amerikietiškų šokių kultūrą puoselėjantis klubas jau pradeda ruoštis kitų metų renginiams ir kiekvieną dieną kviečia į nuotaikingas lindyhopo pamokas.

DAUGIAU