Lindyhop’o Kalėdos

Lindyhop’o Kalėdos

Gyvai: “Rhythm Junkies” ir “Elle G”
Stilius: swing/ jazz
Bilieto kaina: 20lt / su lindyhop.lt pasu ir hoppers.lt kortelėmis 15lt

Kokios gi žiemos šventės be tradicinio lindyhoperių susibūrimo “Tamsta” klube!? Juk Kalėdinis vakarėlis – tai ilgai ruoštų “Lindyhop.lt klubo” pasirodymų premjera ir teisingiausia proga pasipuošti. Nedvejok ir griebk tą ilgai akimirkos laukusią suknelę ar geriausius marškinius, kad draugai negailėtų komplimentų ir svaiginančių šokių. Tebūnie stebuklinga naktis kupina pašėlusio džiazo! Mums nebaisios jokios pūgos, kai širdis šildo žavingosios Elle G, o po jų į New Orleaną mus nuneš skardieji – Rhythm Junkies.

Rhythm Junkies

Grupė muzikantų – mėgėjų iš Vilniaus, vis plačiau, stipriau ir drąsiau besibraunančių į priekį dėl kelių labai paprastų, tačiau jaukių tikslų: kuo labiau didinti susidomėjimą primiršta svingo muzika, atstovauti jai visais įmanomais būdais bei, žinoma, linksmintis linksmintis linksmintis!

Elle G:
Susipažinę solfedžio suole, po nemažos pertraukos Elena ir Giedrė nusprendė vėl pasolfedžiuoti kartu. Tik šį kartąjau scenoje. Merginos su žiūrovais dalijasi savo simpatijomis 3-8 dešimtmečių muzikai. Elle G instrumentų, kaip ir pačios grupės, sąstatas nedidelis – ukulele, vokalai, ir keletas kitų muzikinių niekučių. Tačiau svarbiausias ingredientas – nuoširdumas. Jų dainos it koks pyragas – pagamintas su meile, saldus ir visuomet su įdaru…

Bilietai parduodami tik renginio dieną nuo 19:00
Staliukų rezervavimas telefonais: 8 (5-2)124498, 8 611 56496, 8 698 36121
arba el. paštu club@tamsta.com
Staliukų rezervavimas nemokamas

DAUGIAU