Lino Cicėno darbų paroda

Lino Cicėno darbų paroda

Linas Cicėnas Kaune paskutinį kartą su savo kūriniais koncertavo daugiau nei prieš penkioliką metų. Šįkart Cica į Kauną grįžta su tapybos ir konceptualių objektų sintezės paroda – “Gentleman Lamp”. 
Menininką pastaruoju metu domina šviesos ir minimalistinio tapybinio diskurso sintezė, kurioje muzikos ir meno vizualaus pasaulio simbolika remiasi į labai aiškius meno istorijus polius. Šiuolaikiniame meno pasaulio įvairovės kontekste paveikslas, puošiantis parodos plakatą, “Regina Pacis Madonna” – tai lyg savotiška dailininko išpažintis, atspindinti mūsų didingą praeitį. Pasak menininko, šiuolaikinė tapyba – kaip moderni poezija. Ji turi būti netikėta, įdomi. Labiausiai menininką domina RocknRolistiniai pustoniai, kurie atsispindi dailininko kūriniuose. 

Visus rocknnrolo ir kitais muzikos garsais įkvėptus menininko darbus galėsite išvysti “GentlemanLamp” parodos atidarymo metu, kuris įvyks 2015.10.02, 18 val. Dizaino salone “Interjero erdvė”. Atidarymo metu apie muziką, meną ir kitus gyvenimo dalykus galėsite pabendrauti ir su pačiu menininku Linu Cicėnu! 

Paroda veiks: 2015.10.02 – 10.31.

Laukiame Jūsų dizaino salone “Interjero erdvė”, Rotušės a. 18!

DAUGIAU