LIPDAU, ARDAU IR IŠ NAUJO KURIU SAVO PASAULĮ

LIPDAU, ARDAU IR IŠ NAUJO KURIU SAVO PASAULĮ

Pasinerkime į kūrybinę veiklą, atgaivinti ir vėl patirti savo spontanišką kūrybiškumą, žaidimo procesą!

Molio terapijos kūrybinių užsiėmimų eiga paremta dailės terapijos metodika – šie užsiėmimai skirti geresniam savęs pažinimui: tai yra procesas, kuriame išliejami jausmai, yra bendraujama grupėje, reflektuojama, esant poreikiui – dalijamasi savo išgyvenimais, patirtimi ir esant pageidavimui – vyksta kūrinio transformacija.

Dailės terapijos procese gilėja savęs pažinimas, savęs priėmimas, harmonizuojamas tobulėjimas, asmeninis augimas… Dailės terapijos metodai nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas. Tai – spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis.

Molio terapija – tai viena iš dailės terapijos sričių, technikų, padedančių panirti į savo vidinį pasaulį, geriau jį pajusti ir tarsi iš šalies stebėti. Molis suteikia galimybę proceso metu sukurti kažką iš nieko, transformuoti jau sukurtą objektą, ir lengvai keisti jo formą – lengva kurti ir tuo pačiu griauti. Molis leidžiasi būti daugybę kartų minkomas ir perminkomas. Lipdant molį jaučiamas atsipalaidavimas ir malonus kūrybos džiaugsmas, atsiribojant nuo baimės suklusti.

 

Užsiėmimų vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 12 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota “Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė.

 

Registracija jau vyksta!

Dalyvių grupė – uždara, tik 10 dalyvių.

Registruotis el.p.: [email protected]

Registracijos patvirtinimui reikalingas 15 Eur avansinis mokėjimas.

Rekvizitai: VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA, įstaigos kodas: 303011485, a.s. LT957044060007887398

Tel. pasiteirauti 868444109

 

Užsiėmimų kaina: 75 Eur/4 užs.

Adresas: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio 10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

 

www.pazinimassaviraiska.lt

https://www.facebook.com/events/545620615595585/

DAUGIAU