Literatūrinė – kūrybinė popietė “Vieną kartą”

Literatūrinė – kūrybinė popietė “Vieną kartą”

Spalio 12 d. (šeštadienį) 12.00 val. Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Žemaitės g. 5, Gargždai) vyks pirmoji šiais metais literatūrinė-kūrybinė popietė šeimoms „Vieną kartą”, kurioje dalyvaus rašytojas Sigitas Poškus ir dailininkė Dalia Čistovaitė.

Renginio programa:

12.00 val. susitikimas su vienu savičiausių ir įdomiausių šiuolaikinių vaikų rašytojų Sigitu Poškumi. Jo kuriamas pasaulis kartais keistas, neįtikėtinas, bet visada šviesus ir jaukus – mažam ir dideliam. S. Poškaus kūriniuose sudėtos žaismingai ir meniškai parašytos istorijos, žadinančios vaizduotę, skatinančios įsižiūrėti į šalia esančių „mažųjų padarėlių” pasaulį. Rašytojas tartum žaidžia žodžių reikšmėmis ir sąskambiais, sąmojingai ir šmaikščiai supindamas lietuvių tautosakos, pasaulio literatūros, šių dienų, ypač pamario krašto, realijų nuotrupas. S. Poškus yra pelnęs premiją už svarbiausią metų vaikų literatūros debiutą, jo knygas „Vieną kartą” (2003) ir „Amalgama” (2007) Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos Lietuvos skyrius pripažino geriausiomis Metų poezijos knygomis vaikams. Dalyvavimas nemokamas.

12.45 val. Kavos/arbatos pertraukėlė.

13.00 val. tapybos ant šilko užsiėmimas su dailininke Dalia Čistovaite. Jo metu improvizuosime ir kursime S. Poškaus vaikų literatūros kūrinių motyvais. Susipažinsime su šios unikalios technikos subtilybėmis, išmoksime pasigaminti originalią interjero detalę ir praktiškai išbandysime tapydami ant šilko vitražų. Betarpiško bendravimo su dailininke metu įsitikinsite, kad tapyba ant šilko – ypatingų įgūdžių nereikalaujantis ir puikiai atpalaiduojantis užsiėmimas. Pačių sukurti vitražai vėliau galės papuošti jūsų namus, taps jaukiu interjero akcentu ar originalia dovana artimajam. Užsiėmimo kaina: suaugusiems – 20 Lt, vaikams – 15 Lt (į kainą įskaičiuotos visos kūrybai reikalingos priemonės). Būtina registracija (į kūrybinį užsiėmimą) tel. 8 650 37370, el. p. [email protected]

Renginį organizuoja VšĮ „Meno menė” ir Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešoji biblioteka.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir UAB „Print IT”.
Informacinis rėmėjas – Klaipėdos r. laikraštis „Banga”.

 

DAUGIAU