„Lithuanian Cup 2011“ tarptautinis šokio čempionatas

„Lithuanian Cup 2011“ tarptautinis šokio čempionatas

  Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras ir Nacionalinė šokio asociacija pristato pirmąją tarptautinę hiphopo, house ir street show šokių fiestą – tarptautinį šokio čempionatą „Lithuanian Cup 2011″ , kuriame dalyvauti jau pareiškė norą Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Rusijos šokėjai.

  Jaunųjų gatvės šokių pažibų pasirodymus vertins tarptautinė teisėjų komisija, kurią sudarys profesionalūs šokio teisejai ir šokėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos bei Didžiosios Britanijos.

  Čempionato tikslas yra suburti geriausias Lietuvos ir užsienio komandas kovoti dėl Lietuvos taurės, atiteksiančios šokių studijai/komandai, kurios šokėjai ir jų grupės iškovos daugiausia aukščiausių prizinių vietų. Taurėmis, medaliais bei diplomais bus apdovanoti visi varžybų dalyviai.

  „Lithuanian Cup 2011″ vyks pagal Tarptautinės šokių organizacijos (IDO) taisykles, kurios galioja vykstant Pasaulio ir Europos hiphopo čempionatams.

  Registracija: paraiškas dalyvauti, nurodžius kolektyvo pavadinimą, dalyvių vardus, pavardes, amžių ir konkursines kategorijas (žr. čempionato taisykles) siųsti el. paštu [email protected] arba pranešti tel. (8-46) 383534, mob. tel. 8 689 14255 (Mindaugas Lekauskas) iki 2011.11.01.

Išsamesnė informacija:
www.intrus.lt
www.facebook.com/LithuanianCup

DAUGIAU