“Little Dragon” (SE)

“Little Dragon” (SE)

Gyvos muzikos klube “TAMSTA” prasideda pasaulinės muzikos koncertų ciklas “Tamsta WorldWide”. Žiūrovai turės galimybę pamatyti įvairaus muzikinio žanro žvaigždžių iš viso pasaulio. Ciklą pradės genealusis kvartetas iš Švedijos “Little Dragon”, kuris jau lankėsi Lietuvoje, ir pastūmėjo “Tamstą” link “Tamsta WorldWide”. Visą šį sezoną, bent vieną kartą per mėnesį, “Tamsta WorldWide” jus kvies apsilankyti bei išgirsti naują, įdomų ir kitokį atlikėją iš svečios šalies. “Tamsta” neapsiriboja vienu muzikiniu stiliumi ir nori pasiūlyti kokybišką muziką, kuri turėtų maloniai suvirpinti kiekvieno širdį.
Little Dragon. LIETUVOJE!!!!!!!!! Gotheburgas, Švedija – tai tiesiog kylančių ir įvairiapusių muzikinių talentų šiltlysvė, iš kurios kilo ir dar viena puiki grupė – “Little Dragon”. Tai kvartetas sudarytas iš senų mokyklos draugų: Erik Bodin (būgnai/vokalas), Fredrick Källgren (bosinė gitara/vokalas), Håkan Wirenstrand (klavišiniai/vokalas) ir spinduliuojančios žavesiu Yukimi Nagano (vokalas) priešakyje. Yukimi, būdama vos 18-iolikos, pradėjo savo muzikinę karjerą ir apkeliavo pusę pasaulio su tokomis grupėmis kaip Koop, Swell Sessions, Jose Gonzalez .
“Little Dragon” kartą pabuvoję Lietuvoje, liko sužavėti fantastiška koncerto atmosfera. Jie vėl čia! Spalio 3 dieną “Little Dragon” pradės naują koncertų ciklą, “Tamsta WorldWide”!

www.myspace.com/yourlittledragon
www.little-dragon.se

DAUGIAU