“Liūdni slibinai”

“Liūdni slibinai”

Turas „Pavasaris be jokių Ė“

Grupė „Liūdni slibinai“ (kai kam pažįstama kaip tituluota labai gera grupė) kviečia į turo „Pavasaris be jokių Ė“ koncertus. Sugrįžę po pasirodymų Hamburge ir Londone „Liūdni slibinai“ kviečia pajausti gamtos nubudimą su atšviežintu liūdesiu, subalnsuotu mintims, jausmas ir kūnams, išvalytiems nuo dvasios konservantų.Sėkmingai pristatę „Albumą be jokių Ė“ ir M.A.M.A apdovanojimuose geriausia 2012 metų grupe pripažinti atlikėjai, neabejoja, kad geriausi yra tie, kurie moka gyventi be „Ė“.

LIŪDNI SLIBINAI – teatrališka muzikos grupė, savo artistiška energija, skania ironija, nebanaliais dainų tekstais ir taikliu jumoru raginti kožną lietuvį atsisakyti lengvabūdiškumo kasdienybėje ir beprasmiško gyvenimo džiaugsmo.

„Liūdni slibinai“ per ketverius metus surengė beveik 200 autorinių koncertų didžiausiuose Lietuvos miestuose bei muzikos festivaliuose. Grupė yra įvertinta Sauliaus Mykolaičio vardine premija, du metus nominuota M.A.M.A. Muzikos apdovanojimuose ir laimėjusi geriausios 2012 metų grupės titulą bei T.Ė.T.Ė. apdovanojimų Tautos Balso nominacijoje.

2010 metų rudenį „Liūdni slibinai“ išleido debiutinį savo albumą – „Albumą, raginantį tautą“. Dainų tekstus chuliganiški „Liūdnų Slibinų“ aktoriai-muzikantai-komikai griebia iš tokių poetų kaip Henrikas Radauskas, Sigitas Parulskis, Juozas Erlickas, Kazys Binkis, Justinas Marcinkevičius, Kristijonas Donelaitis ir netgi paties Maironio.

DAUGIAU