“Liūdni Slibinai“

“Liūdni Slibinai“

Stilius: acoustic

Kaina: 20lt
„Grupės” smegenys Vaidas Kublinskas teigia, jog „kaip ir upė visada kitokia, nors ir ta pati, taip ir tūlas žmogus – tuo pačiu vardu, bet vis kitoks”. Tad ir „Liūdni slibinai” kam pažįstami iš už širdies griebiančių „Ralio”, kam iš subtilios ir teisingos (auto)ironijos, o kam nepažįstami – vienu ar kitu atveju, jie tokie patys kaip visada ir – kaip visada – kitokie.
Liūdni slibinai – tai trys dainuojantys ir muzikuojantys aktoriai, kurie vaizdinės ir teatrinės raiškos priemonėmis bando pademonstruoti atsakymą į klausimą, kaip nuliūdinti lietuvį. „Liūdni Slibinai” nėra eilinė Lietuvoje raudančių jaunuolių grupė – tai muzikinė „grupė”, kurios nariai dar nepažįsta natų. Kai natos bus pažintos, tobulėti nebebus kur. „Liūdni Slibinai” jau seniai peržengė dainuojamosios poezijos žanro ribas, nukulniuodami radikalaus „pirim piririm” žanro link. Tekstus jauniesiems aktoriams-muzikantams-šokėjams-komikams-dainininkams rašo tokie žymūs poetai kaip Henrikas Radauskas, Šarūnas Banevičius, Sigitas Parulskis, Kestutis Plankas, Juozas Erlickas ir daugybė kitų. Vis dar save kabutėse pristatanti grupė nespėjusius susipažinti su naujų dainų arsenalu, kviečia tai atlikti gruodžio 9d gyvos muzikos klube „Tamsta”.
Muzikuojančių aktorių kolektyvas – anaiptol ne šventa trejybė, turinti šventą tikslą – savo liūdnomis dainomis ir plikomis širdimis raginti kožną lietuvį atsisakyti lengvabūdiškumo ir gyvenimo džiaugsmo. Klavišų, stygų bei visokių barškančių daiktų pagalba tyla virsta muzika, o žodis tampa kūnu: kartais filosofiškai sustagarėjusiu, kartais moteriškai lanksčiu, kartais mažo ūgio. Reikalui esant šie trys veikėjai pasitelkia pagalbon porą profesionalių muzikantų – Batmaną ir Žmogų grojantį viršininku.
http://www.liudnislibinai.lt/

http://www.youtube.com/watch?v=qrDVvFDtI-M

 

Staliuku rezervacija:
I-V 10.00 – 19.00val Tel.: (8-5)2124498, 861156496 arba e-mailu: [email protected]
III-VI nuo 17val. Tel.: 869836121, 861688300

 

DAUGIAU