Liūdni Slibinai

Liūdni Slibinai

Muzikos stilius: acoustic
Bilieto kaina: 25lt. Bilietai brangs!
Į koncertą parduodami išankstiniai bilietai. Bilietus galite įsigyti muzikos klube “Tamsta”.
Bilietų kasos darbo laikas:
I-II 10:00 – 19:00
III-V 10:00 – 23:00
VI 19:00 – 23:00
Staliukų rezervacija: tel: 2124498, 861156496, 869836121 arba el. paštu: club@tamsta.com.
Rezervacijos laikomos iki 20:00.

Liūdni Slibinai
Ką tik sėkmingai antrąjį savo albumą – „Albumą be jokių Ė” pristatę „Liūdni slibinai” tęsia savo paskelbtą misiją – valyti lietuvius nuo dvasios konservantų „Ė”. Iš natūralių jausmų, minčių ir garsų sudaryta muzikinė programa paskatins propaguoti kalbinių, dvasinių ir intelektualinių minčių rūšiavimą bei antrinį panaudojimą.
LIŪDNI SLIBINAI – teatrališka muzikos grupė, savo artistiška energija, skania ironija, nebanaliais dainų tekstais ir taikliu jumoru raginti kožną lietuvį atsisakyti lengvabūdiškumo kasdienybėje ir beprasimiško gyvenimo džiaugsmo.
„Liūdni slibinai” per ketverius metus surengė beveik 200 autorinių koncertų didžiausiuose Lietuvos miestuose bei muzikos festivaliuose. Grupė yra įvertinta Sauliaus Mykolaičio vardine premija, nominuota M.A.M.A. Muzikos apdovanojimuose ir laimėjusi T.Ė.T.Ė. apdovanojimų Tautos Balso nominacijoje.
2010 metų rudenį „Liūdni slibinai” išleido debiutinį savo albumą – „Albumą, raginantį tautą”. Dainų tekstus chuliganiški „Liūdnų Slibinų” aktoriai-muzikantai-komikai griebia iš tokių poetų kaip Henrikas Radauskas, Sigitas Parulskis, Juozas Erlickas, Kazys Binkis, Justinas Marcinkevičius, Kristijonas Donelaitis ir netgi paties Maironio.

DAUGIAU