LIVE ROCK SHOW: ALPHAVILLE, SECRET SERVICE

LIVE ROCK SHOW: ALPHAVILLE, SECRET SERVICE

Live Rock Show: Alphaville, Secret Service

Sukurti nepamirštamą gyvos roko muzikos šou. Su tokiu tikslu į Lietuvą dviems koncertams –  gruodžio 21 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje bei gruodžio 22 d. Šiaulių arenoje, atvyksta garsiausios devintojo dešimtmečio grupės – amžinai jauni vokiečiai „Alphaville“ bei tikrą viesulą į sceną įsukantys švedai „Secret Service“.

„Tikri įspūdžiai – su gyva muzika”. Taip trumpai galima apibrėžti pagrindinę šio renginio idėją. Atsižvelgiant į augančius klausytojų poreikius, kuriems „fonuškė“ jau nebedaro įspūdžio, renginio organizatoriai nusprendė sujungti dvi kokybišką, gyvą muziką atliekančias grupes ir žiūrovams parengti tikrą „Live Rock Show“ vakarėlį.

„Alphaville“ vyrukai ne veltui dažniausiai yra apibūdinami kaip „amžinai jauni“. Būtent jų legendinis hitas „Forever Young“ yra neatsiejama visos muzikos istorijos dalimi, kurio žodžius iki pat šiol gali nesunkiai sudainuoti ir moksleiviai ir senjorai.

Jau daugiau nei tris karjeros dešimtmečius konertuojanti grupė ir toliau išlaiko aukščiausius populiarumo reitingus ne tik Europoje, bet ir JAV, Pietų Afrikoje ir net Japonijoje. Trijulės sąskaitoje – šeši studijiniai albumai bei pasaulinio pripažinimo sulaukę kūriniai: „Big In Japan“, „Sound Like a Melody“, „A Victory of Love“. Elektroninės muzikos patriarchai žada sukurti pašėlusią atmosferą, kurioje sėdinčių savose vietose neliks.

Ne mažesnio pripažinimo muzikos pasaulyje yra sulaukusi ir kita į Lietuvą sugrįžtanti grupė – „Secret Service“. Kuomet ilgaplaukiai švedai koncertuose uždainuoja „Ten O‘Clock Postman“ kyla tikra euforija, o susirinkusi minia išlaisvina visus savo šokių judesius. Didžiausias pasaulio scenas užkariavusios new wave, roko ir pop muzikos stilių propaguojančios grupės hitai „Oh Susie“, „Flash in the Night“ įvairiose Europos šalyse gerino radijo stočių populiarumo rekordus.  Pastaruoju metu „secretai“ išgyvena tikrą renesansą – už gyvą muziką itin vertinama ketveriukė yra kviečiama koncertuoti ne tik į didžiausias Europos arenas, bet ir į pasaulyje dominuojančius muzikos festivalius.

Įspūdinga scena, aukščiausios kokybės garso technika, moderniausi LED ekranai ir abejingų nepaliksiantis gyvos muzikos šou – „Alphaville“ bei „Secret Service“ desertas tik Klaipėdoje ir Šiauliuose!

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2018 gruodžio 21 19:00 2018 gruodžio 22 19:00