LIZ CLARK with Tessa Perry and Band (EU/US)

LIZ CLARK with Tessa Perry and Band (EU/US)

Balandžio 1 d. ROXY klubas sulauks net dviejų ypatingų viešnių iš Niujorko. Charizmatiškoji atlikėja Liz Clark kartu su scenos partnere Tessa Perry šį penktadienį indie roko garsais džiugins uostamiesčio gyvos muzikos mylėtojus.

Liz Clark – gerai pasaulyje žinoma ir dar geriau vertinama dainų autorė ir atlikėja. Skirstydama savo laiką tarp arklių rančos Kolorade ir restorano „The Glebe“ Airijoje, Liz aktyviai koncertuoja ir vis rengia turus Amerikoje ir Europoje. Gyvuose pasirodymuose labiausiai išryškėja atlikėjos meilė muzikai, šiltas ir nuoširdus bendravimas su publika, lengvai gimstantis abipusis atlikėjos-klausytojo ryšys..

Liz Clark muzikinis „Who’s Your Angel“ dainos klipas buvo išrinktas 3-čiu MTV Logo Network konkurse. Atlikėja taip pat yra pasirašiusi kontraktus su tokiomis garsiomis firmomis, kaip „Oxygen“, „MTV“ ir „TrueTV Networks“, tam, kad jos kūriniai skambėtų „The Hills“ ir „The Real World Manhattan“ laidose. 

Liz neseniai baigė įrašinėti savo 3-čiajį albumą „Pursuit“. Šio albumo kūrinius publika turės galimybę išgirsti penktadienį vyksiančiame koncerte.

Liz Clark kūrybą labiausiai įtakojo tokie atlikėjai, kaip The Beatles, Bob Dylan, Aimee Mann, Tom Petty, Jackson Browne, Ani Difranco, John Lennon…

Penktadienį ROXY scenoje Liz Clark pasirodys kartu su vokaliste ir dainų autore – Tessa Perry. 2001 metais Dubline buvo išleistas debiutinis šios atlikėjos albumas „Live at DeBarras“ , o neseniai pasirodė ir naujausias Tessos Perry albumas „Weightless“, kurį atlikėja įrašė New York‘e. Savo muzikiniame kelyje Tessa Perry susidūrė su tokiomis garsenybėmis kaip Ani DiFranco, Damien Rice, Indigo Girls, The Corrs, Hothouse Flowers ir daugeliu kitų… 

Jau šį penktadienį šios dvi charizmatiškos asmenybės suvienijusios jėgas ROXY klubo lankytojams padovanos neužmirštamą muzikinį vakarą!

Įėjimas: 15lt, studentams 10lt.

 

Nuoroda į renginio puslapį: http://www.facebook.com/event.php?eid=138768652859363

 

DAUGIAU