Lobio paieška legendų šešėlyje: ekskursija visai šeimai!

Lobio paieška legendų šešėlyje: ekskursija visai šeimai!

Kada mes turime laiko buvimui kartu ir atradimams? Rudens vakarai gali būti tam skirti! O jeigu tie atradimai būtų pasakiški, šviečiantys tamsoje, skambantys ir jaudinantys? Jau pritemus kviečiame į Pasakų parką Vilniuje: tai ideali vieta mistiškai pažinčiai su mistinėmis būtybėmis ir atgimusiais legendų 🌲☘️🌿 personažais.

Ekskursijos laikas specialiai parinktas vakarinis: tamsoje geriausiai matosi šviesos instaliacijos, vaizduojančios Vilniaus legendų personažus, tamsoje įdomiausia klausyti pasakojimų, kurie gali būti ir šiurpoki, ir juokingi, tamsoje smagiausia vaikščioti pasišviečiant žvakėmis ir žibintais, tamsoje geriau girdisi net ir tyliausias šnabždesys… Vaikai kartu su Burte, jau pažįstama iš kitų ekskursijų, tarp medžių ieškos slaptų ženklų, bus įtraukti į interaktyvius žaidimus, padėsiančius geriau suprasti ir prisiminti pasakojimus apie miesto legendas ir istoriją ir ieškos lobio!

Ekskursija savo forma pritaikyta 5-10-ies metų vaikams, tačiau turinys įdomus ir vertingas visų amžių dalyviams. Vakarinėse ekskursijose su vaikais turi dalyvauti ir suaugę.

👉 Ekskursijos pradžia: Pasakų parke (galutinė 1, 3, 9 troleibusų maršrutų stotelė, 116 autobuso galutinė stotelė)
✅ Trukmė: apie 1 val. 15 min

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją.

Kontaktinis tel.: +370 646 50018
Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/2334782690115965/
Svetainės nuoroda: https://www.facebook.com/savaitgalioekskursijos/
Pirkti bilietus: https://tickets.paysera.com/lt/event/ekskursija-visai-seimai-lobio-paieska-legendu-seselyje?fbclid=IwAR0jq9UTTVlzugnUmd4NMsT30Gq-ZYyNfefu1HC82QP-Hw0wKHMS-_Q4tYI

DAUGIAU