LOFTAS FEST’15

LOFTAS FEST’15

„LOFTAS FEST“ – miesto festivalis turintiems akį.

Ketvirtasis miesto festivalis vyks rugpjūčio 28-30 dienomis urbanistiniame menų fabriko kieme ir loftuose viduje.

#MUSIC Šiemet LOFTAS FEST koncentruojasi į muzikinius atradimus ir tai, kas šiuo metu yra karščiausia didžiųjų pasaulio miestų scenose. Keturios scenos ir muzika turintiems akį. Nuoširdžiai atrinktus #LIVE pasirodymus festivalyje papildys ir stipri #TECHNO scena. Selektyvi kokybė ir melomaniški atradimai. Tu tik atverk akis.

LINE UP

SOL STAGE:
Young Fathers (UK), Le1f (USA), Beissoul & Einius (LT), Golden Parazyth (LT), Ba. (LT), Mesijus x Munpauzn (LT), more t.b.a.

TECHNO STAGE:
Felix Krocher (DE), D.a.v.e. the Drummer (UK), Axel Karakasis (GRE), Vegim (KS), Chicago Loop (UK), Christian Bonori (IT), Electrorites (IT), Mark Greene (IRL), DS (UK), more t.b.a.

BUSHMILLS STAGE:
Lapalux (UK), Krafty Kuts (UK), Fort Frances (USA), Thomston (NZ), JoyCut (IT) vs Comausaure (FR), NoUsInThis (UA), Cosovel (PL), Long Arm (RU), MC Black Daniels (DK), G&G Sindikatas (LT), Garbanotas Bosistas (LT), Colours of Bubbles (LT), Makchu Pikchu (LT), Saulius Petreikis project (LT), BIX (LT)

48 CECHAS:
Lass (PL), MIN t (PL), Justicious (LT), Silly Cut (LT), more t.b.a.

HIP HOP STAGE:
Dee&Kamy (LT), Tie Geresni (LT), more t.b.a.

#WHATSNEXTinMUSIC? Muzikos industrijos žmonėms ir norintiems ją pamatyti iš arčiau – konferencija, žvelgianti į muzikos rinkos ateitį, vyks festivalio metu, šeštadienio ir sekmadienio dieninėje dalyje.

#CINEMA Festivalio metu galima bus pamatyti įdomiausias metų filmų premjeras, kelias retrospektyvas ir unikalią dokumentiką. Viskas rodoma ant didžiojo ekrano „Pasakos“ įkurtame „Kine po žvaigždėmis“ industrinėje miesto aplinkoje.

#DESIGN Visas tris dienas šarmingiausioje festivalio erdvėje įsikurs Dizaino Pavilijonas. Jame – ne tik Lietuvos drabužių, aksesuarų ir kitų dizaino perlų kurėjai, bet ir svečiai iš kaimyninių šalių. Ne tik akis paganyti, bet ir įsigyti už #SummerSale kainą.

#ART Šviesų ir meno instaliacijos LOFTAS FEST 2015 kils aukščiau žemės ir sušvies industrinį Naujamiesčio horizontą. Festivalio stogus nusės skulptūros, interaktyvios menininkų instaliacijos.

Keep your eyes open – laukia daug muzikos atradimų ir meilių iš pirmo žvilgsnio. Paskutinis vasaros savaitgalis ir ideali proga patirti didmiesčių įkveptą festivalį, nekeliant kojos iš miesto

Festivalis ne miške – bilietų kiekis ribotas.
Bilietus platina Bilietų pasaulis: http://bit.ly/loftasfesttickets
Daugiau informacijos ir visa festivalio programa: www.loftasfest.lt

DAUGIAU