Lotynų festivalis. Chillout trio koncertas

Lotynų festivalis. Chillout trio koncertas

Kauno paveikslų galerijoje, K. Donelaičio g. 16, Kaune

Gegužės 16 d., trečiadienį, 18 val.

Įvyks Lotynų festivalio atidarymas bei akordeonų trio „Chillout“ koncertas.

Originalieji, žavingieji ir vis dar jauni akordeonistų trio Chillout susibūrė 2003 m. Kauno J. Gruodžio konservatorijoje. Romas Morkūnas (akordeonas), Laimonas Salijus (akordeonas) ir Audrius Pazniokas (bosinis akordeonas) gyvenime – geri draugai, kūryboje – drąsūs eksperimentuotojai. Šių muzikantų programa pakeičia bet kokią išankstinę nuomonę apie akordeono galimybes. Jų kūryba išties unikali. Chillout trio aprėpia klasiką, kurią meistriškai sieja su džiazo išraiškos priemonėmis, įmaišo world muzikos prieskonių, minimaliai pagardina folkloro garsais bei užbarsto pramoginės muzikos pasažais. Visa visa tai jie patiekia su begaline energija.

Evelina Sašenko, grupės „Skamp“ narys Viktoras Diawara, kolektyvas Qu5, modernaus šokio šokėja Lina Puodžiukaitė, multiinstrumentalistas Saulius Petreikis – tai scenos partneriai su kuriais Chillout trio jau grojo kartu.

Chillout trio – trys akordeonai, garsų kosmosas, beribė ekspresija, tikri burtai ausims ir širdims.

Apie kitus Lotynų festivalio renginius informaciją galite rasti čia: http://lotynufestivalis.wordpress.com/; http://www.facebook.com/lotynufestivalis

DAUGIAU