LOUIE FONTAINE_Evil Love_

LOUIE FONTAINE_Evil Love_

Šio muzikanto karjera tęsiasi daugiau nei 25 – erius metus. Jo atliekama muziką unikali, o jo indelis į Baltijos šalių roko muzikos istoriją – neišdildomas… 
Penktadienį “Roxy” klube muzikos legenda LOUIE FONTAINE & band! 

Šiandien Louie Fontaine gyvena Liepojoje ir yra viena iš įtakingiausių Latvijos altrnatyviosios muzikos scenos asmenybių, kurio muziką sunku įsprauti į stilistikos rėmus. Nuo teatrališko roko iki purvino “dark blues”, nuo “žudančių” baladžių iki ramaus gitarinio roko – visi šie stiliai telpa į šio atlikėjo kūrybinį spektrą. Danijoje gimęs ir augęs muzikantas per savo karjerą surengė daugybę pasirodymų nuo Pietų Amerikos, Afrikos ir JAV iki Rusijos bei kitų didžiųjų Europos valstybių. 

Atlikėjas groja net trijuose kolektyvuose ir pakaitomis gyvena keliose šalyse bei yra vadinamas vienu įtakingiausiu roko muzikos atstovu Latvijoje. Be viso to, prieš porą metų L. Fonteine kandidatavo į Liepojos miesto mero postą. Rinkiminei kompanijai muzikantas sukūrė didelio visuomenės rezonanso sulaukusį video klipą “New Boss In Town”. 

Penktadienį į “Roxy” klubą susirinkusiai Klaipėdos publikai Louie Fontaine ir grupė padovanos naujausio kritikų išliaupsinto albumo “Evil Love” kūrinius bei išskirtinį, bliuzo ritmų persmelktą gyvo garso koncertą. 

Įėjimas -10Lt, studentams – 5Lt, klubo nariams, kaip visada:) 

P.S. Jei esate neabejingi Tom Waits, Nick Cave, Leonard Cohen muzikai, Jus tikrai sudomins ir “Evil Love” albumas. 

http://www.louiefontaine.com 

Info tel. 8671 99998 

DAUGIAU