Löve Club

Löve Club

Efektingais kolekcijų pristatymais išgarsėjęs kirpėjas ir plaukų stilistas Valerij Gigevič kviečia visus bičiulius į jo bei bendraminčių įkurtos kirpykos „UFF” antrąjį gimtadienį. Lapkričio 5 d., šeštadienį „UFF” kolektyvas visus neabejingus grožiui kviečia į vos antrą kartą duris atversiančią diskoteką „Love Club”, įsikūrusią klubo „Soul Box” patalpose.

„UFF” visada buvo daugiau nei tik kirpykla. Tai labiau atviras bičiulių ratas, kuriame susitinka panašų stiliaus suvokimą turintys ir eksperimentams drąsiai atsiduodantys žmonės. Panaši yra ir „Love Club” idėja, tad su jos autoriais greitai radome bendrą kalbą ir priėmėme sprendimą sujungti jėgas bei iškelti itin jausmingą mūsų gimtadienio puotą”, – teigia vienas „UFF” idėjinių vadų V.Gigevič, spalį sostinėje pristatęs daug dėmesio sulaukusią šukuosenų kolekciją.

Rugsėjo pabaigoje vienai nakčiai „Soul Box” pakeitęs „Love Club” debiuto metu dalyvius žavėjo aistromis šokių aikštelėje, už širdies griebiančiomis deep house ir nu disco melodijomis bei įkaitusia vakarėlio atmosfera. Beveik 1000 lankytojų sulaukusius šokius surengusi „Love In Slow Motion” trijulė užmojų nežada mažinti ir dabar.

Martin Virgin, St.Stereo ir Synthsoulsizer vadovaujamas paradas lapkričio 5-osios naktį vilios prasminga šokių muzika bei visomis meilės spalvomis dekoruotomis „Love Club” erdvėmis. Be abejo, savo idėjomis prie viso to prisidės ir išskirtintį skonį išsiugdę „UFF” meistrai. Jie tikina jau dabar sulaukę ne vieno šimto savo klientų pažadų apsilankyti antrojo kirpyklos gimtadienio šventėje ir kartu užpustyti žvakutes ant gimtadienio torto.

DAUGIAU