“LT HOUSE STARS” & DEEP INC!

“LT HOUSE STARS” & DEEP INC!

Naujas naktinis klubas „KISS” pristato dar vieną naują renginių ciklą „LT HOUSE STARS”. Šio vakarėlio metu savo talentą demonstruos geriausi Lietuvos huose muzikos diskžokėjai. Pirmieji pasirodo neišskiriamas dviejų brolių tandemas – DEEP INC! Toliau seriją pratęs dar vienas puikus huose muzikos atstovas –  Andrius Rio, Atari komandos narys.

Du broliai – Tadeu Nice ir Domino – puoselėja kokybišką soulful garage ir deep house muziką Lietuvoje. Dėl savo meilės ir neblėstančios aistros deep soul muzikai, jau dešimtmetį jie yra žinomi kaip lyderiaujantys Vilniaus underground house DJai.

 

Dvi Deep Inc naktys “Playsessions” ir “City Spirit” paliko gilų įspaudą Lietuvos klubinėje istorijoje ir pristatė būrį žvaigždžių iš viso pasaulio, tarp kurių: Beanfield, Jef K, Tom Wieland, Jon Lemmon, Minus 8, Needs, Franck Roger … ir daugelis kitų.

Dvejus metus Vilniuje rengti deep soulful house vakareliai “Elegant Line Sessions”, susilaukė gerų atsiliepimų iš tokių house grandų kaip DJ Yass, DJ Fudge, Rocco, Rachel Claudio, Nicolas Vautier, Kiko Navarro ir Groove Assassin.

Tadeu Nice ir Domino grojamos muzikos spektras labai platus – nuo gilaus džiazo ritmų iki beprotiškų vokalinių partijų, kurios palaipsniui pereina į energingesnius ritmus, todėl nenuostabu, kad juos kviečia apšildyti tokias house žvaigždes kaip Kerri Chandler, Dr. Bob Jones, DJ Deep, Paul Murphy, Lenny Fontana, Âme, Dixon ar Kevin Yost ir šis sąrašas galėtų tęstis amžinai.

Patirtis ir pripažinimas klubuose paskatino imtis prodiusavimo. 2007m. broliai įkūrė Deep Inc productions, kad galėtų kurti kokybišką SOUL muziką, nesvarbu kokios formos ar pavidalo ji bebūtų. Jie jau yra sukūrę puikiai įvertintus remiksus tokioms įrašų kompanijoms kaip “Tejal”, “Camio” ar “Seamless”, o brolių remiksuotas Rachel Claudio kūrinys “Gotcha” pateko į kompanijos “Jaffa Music” kompiliaciją, iškart užkopusią į 1-ąją vienos rimčiausių house parduotuvių internete „Traxsource” topo vietą.

Brolius „Deep Inc” apšildys ir puikią nuotaiką dovanos dar vienas šaunus diskžokėjas  M Kay iš S Counds komandos.

Main hall: Deep Inc, M Kay (S Counds)

Light hall: Tony G (Kiss Club)

Įejimas: Pirmiems 200 lankytojų įėjimas 20 Lt. Vėliau bilietai brangs.

www.kissclub.lt

Informacija bei staliukų rezervacija: +370 683 41524

Adresas: Lukiškių g. 5, Vilnius.

DAUGIAU