Lukas Devita / grupė „Elas ir Sparkis“

Lukas Devita / grupė „Elas ir Sparkis“

“Elysium” erdvę muzikos garsais pripildys net 2 atlikėjai:
Lukas Devita. Dainų autorius/atlikėjas (daugiausiai anglų kalba), pasireiškęs ir kaip eksperimentinės muzikos kūrėjas, vienas iš psichodelinio roko propaguotojų Lietuvoje, išleidęs knygą susietomis temomis „Garso gėlės: Hipiškos muzikos ir laisvų meno studijų kaleidoskopas” (“Mintis”, 2012), taip pat sudarė katalogą „Lietuvos populiarioji muzika, džiazas ir rokas firmos „Melodija” plokštelėse 1962-1992″ (“Mintis”, 2013).
„Tiek radikaliai eksperimentinė, tiek ir švelnesnė akustinė su lengvais efektais Luko Devitos muzika yra prisotinta kosminių klajonių nuotaikos, atrodo, jog susiduriama su nežemiškumu, nesuvokiamumu, tačiau tuo pačiu ir grožiu, šiluma, bei ramybe.”

Duetas „Elas ir Sparkis”. Jų muzika kvepia šviežumu ir kūrybingumu. Tiek vokalistės Ievos Toleikytės balsas ir tekstai, tiek Vidmanto Aškinio grojimas gitara pasižymi veržlumu, ekspresija, savito skambesio ir pasaulio vizijos ieškojimu. Ievos dainose dažnai minima išsilaisvinimo, iškeliavimo tema tarsi materializuojasi kiekvieno gyvo pasirodymo metu – pačios muzikos intensyvumas, nuoširdumas klausytoją įtraukia, išsiveda į kelionę po keistas, pasakiškas erdves. Muzikantai noriai ir laisvai eksperimentuoja, neužsidaro stilistiniuose rėmuose, taip ištrūkdami ir gal net protestuodami prieš įprastą ir nuvalkiotą gitara grojančio vaikino ir dainuojančios merginos dueto įvaizdį.
L.Devita muzikos įrašai:
https://soundcloud.com/devita-lab
https://www.youtube.com/watch?v=J3efkVE3XUg&list=PLA1E1EC20A752B5D3&feature=share&index=9

“Elas ir Sparkis” muzikos įrašai:
https://www.youtube.com/watch?v=xBxUY5CkBxU
https://soundcloud.com/vidmantas-a-kinis/nakties-malda

Koncertas „Elysium” galerijoje.
Įėjimas – MOKĖK KIEK VERTA
Daugiau informacijos www.elysium.lt .
Taip pat galite kreiptis Tel.,+37065011081;
O rasti mus galite adresu : K.Kalinausko g. 24, Vilnius
https://www.facebook.com/events/1445505592408979/

 

DAUGIAU